|
|
کدخبر: ۱۷۶۶۸۷

طاهرنژاد در گفتگو با مهر:

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به اینکه همایش استانی حزب کارگزاران هفته آینده برگزار می شود گفت: هنوز زمان برگزاری گردهمایی و کنگره حزب مشخص نشده است.

یدالله طاهر نژاد عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه زمان برگزاری گردهمایی حزب کارگزاران هنوز قطعی نشده است، گفت: در جلسه آینده حزب که دو هفته اینده برگزار می شود درمورد تاریخ دقیق این گرهمایی بحثمی شود.

وی همچنین درخصوص برگزاری کنگره استانی این حزب گفت: هفته آینده از همه استان ها نمایندگان استان های مختلف به تهران می آیند و در این جلسه به تبیین خط مشی حزب در آینده پرداخته می شود.

طاهرنژاد در خصوص مهمانان و سخنرانان همایش استانی حزب کارگزاران گفت: مهمان و سخنرانی خارج از حزب نخواهیم داشت و دبیر کل حزب سخنرانی درباره اهداف حزب دارد.

به گزارش مهر هفته نامه صدا در گزارشی از آخرین جلسه حزب کارگزاران باحضور اعضای شورای مرکزی نوشت که در جلسه اخیر این حزب که با حضور دوسوم اعضا تشکیل شد، اسحاق جهانگیری به عنوان رئیس شورای مرکزی، سعید لیلاز قائم مقام دبیرکل، محسن هاشمی نائب رئیس حزب کارگزاران، سید افضل موسوی به عنوان خزانه دار انتخاب شدند و دبیرکلی غلامحسین کرباسچی یک دوره دیگر تمدید شد.

علاوه براین در جلسه اخیر حزب کارگزاران سازندگی، اعضا بر ضرورت راه اندازی روزنامه رسمی حزب تاکید شده است.

بر اساس این گزارش پیش از این اعضای حزب کارگزاران با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار کردند.

ارسال نظر