|
|
کدخبر: ۱۷۷۴۰۸

عباس علی منصوری:

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت: مادامی که نظرات ودیدگاهها به اغراض جناحی وگروهی آلوده نشود ٰهر کس میتواند در خصوص مذاکرات نظر خود را اعلام کند.

عباس علی منصوری در گفتگو با خبرنگارامیدگفت: افراد براساس یافته های خود از مذاکرات هسته ا نظر میدهند برخی نظر و نگاه مثبت به این مذاکرات دارند وبرخی دیگر چندان به این مذاکرات امیدوار نیستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجه مجلس شورای اسلامی افزود: مادامی که این نظرات ودیدگاهها به اغراض جناحی وگروهی آلوده نشود ٰهر کس میتواند نظر خود را اعلام کند.

وی در ادامه اظهار داشت: بنده مذاکرات هسته ای را یک کار موفق وهوشمند عرض یابی میکنم اما در عین حال باید بدانیم که در مذاکرات بین المللی صد در صد نمیتوان پیش بینی کرد که برد از آن ما باشد.

منصوری گفت: به عقیده من معدل تیم مذاکره کننده تا اینجای کار معدل بالایی است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: مهمترین دستاورد های ما در این مذاکرات این بود که لابی صهیو نیسم باوجود اینکه میلیاردها دلار خرج کرده بود که جلوه ایران را جنگ طلب نشان دهد وآمریکا هم تلاش داشت که نشان دهد ایران به دنبال تولید سلاح کشتار دسته جمعی استٰ مذاکرات نقشه های صهیونیسم وامریکا را در این زمینه نقش بر آب کرد.

وی افزود: این مذاکرات نشان داد که ایران حاضر است پای میزمذاکره حاضر شود وتبلیغات ایران گریزی را به باد داد.

این نماینده مجلس در پایان خاطر نشان کرد: ما توانستیم یک بار خودمان را شناسایی کنیم شرایط را باز نگری کنیم که به نظر من انتخاب گزینه مذاکره تصمیم درستی بود چرا که هم امید را در داخل کشور وهم یاس رابرای دشمنان به ارمغان آورد.

ارسال نظر