|
|
کدخبر: ۱۸۲۵

سردار عراقی:

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: امنیت و سلامت، نعمت‌های ناشناخته‌ای هستند که فقدان آنها سرمایه‌های مادی و دنیوی را بی‌ارزش می‌کند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی در مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی شهید صدوقی در منطقه محروم چاه مبارک شهرستان عسلویه، از امنیت و سلامتی به عنوان نعمت‌های ناشناخته‌ای که همواره مورد تاکید بزرگان دین قرار گرفته است یاد کرد و گفت: برخورداری از سرمایه‌های دنیوی بدون داشتن امنیت و سلامتی بی‌ارزش خواهد بود و از این رو بزرگان دین ما همواره این دو مولفه را سرلوحه امور خود قرار داده‌اند.

وی با اشاره به بومی‌سازی و ارتقای ضریب امنیت در مرزها اظهار کرد: نیروی زمینی سپاه به عنوان سرباز و خدمتگذار مردم با حضور در مناطق مرزی کردستان، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان ضریب امنیت را به صورت چشمگیر ارتقاء داده و امنیت را بومی‌سازی کرده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه " خوشحالیم که در خدمت محرومان هستیم " از خدمت رسانی نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم به بیش از ۹۰۰ هزار نفر در حوزه سلامت خبر داد و ابراز امیدواری کرد روزی فرا برسد که خدمت‌رسانی به محرومان دائمی شود.

بر اساس این گزارش، در این مراسم سردار اخوان معاون بهداری نیروی زمینی سپاه نیز نیز با اشاره به قابلیت‌های بیمارستان صحرایی شهید صدوقی گفت: استفاده از تجهیزات استاندارد به‌روز، رایگان بودن تمامی خدمات، برخورداری از سامانه های امداد صحرائی ممتاز، بهره مندی از قابلیتهای تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان صحرائی شهید صدوقی و درمان انسان محور و دانش محور از مهم ترین قابلیتهای این بیمارستان صحرایی به شمار می‌رود.

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه، عدالت‌محوری در استفاده از امکانات و ارائه خدمات را مهم دانست و افزود: درباره افرادی که نیاز به درمان طولانی‌مدت دارند نیز درصدد هستیم تا روند درمانی آنها تا بهبودی کامل ادامه یابد.

ارسال نظر