|
|
کدخبر: ۱۸۳۰۷۵

رئیس مجمع نمایندگان تهران گفت: تغییر و تحولات در مدیریت شهری تهران باعث عقب افتادن از برنامه‌های اعلامی به مردم پایتخت شده است.

محمدرضا عارف رئیس مجمع نمایندگان تهران در نشست مجمع امید تهران که با حضور پیروز حناچی شهردار و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد، با اشاره به سالگرد فوت مرحوم هاشمی رفسنجانی بر نقش مهم و تاثیر گذار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: در طول دوسالی که از رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی می‌گذرد حقیقتا خلاء وجودی‌شان احساس می شود و در دوران‌های مختلف که افتخار همکاری با ایشان را داشتم نگاه فراجناحی‌شان در اداره مسئولیتهای کلانی که بر عهده داشتند بسیار حائز اهمیت بود و باعث هم افزایی در بین نیروهای انقلاب می‌شد.

وی همچنین با اشاره به ماموریت مجمع امید تهران ،تشکیل این مجمع را فرصتی کم نظیر برای خدمت‌گزاری به مردم دانست و بر ضرورت استفاده از این فرصت و پرهیز از سرگرم شدن به مسائل حاشیه‌ای تاکید کرد و گفت: مردم بزرگوار ما به حق توقع پاسخگویی از مسئولان، بخصوص نمایندگان مجلس و شورای اسلامی شهر را دارند و اصلاح‌طلبان که برنامه محوری از ویژگی‌های بارز آنهاست باید عقب ماندگی در اجرای وعده‌های داده شده به شهروندان را با جدیت و تلاش مضاعف جبران کنند.

رئیس مجمع نمایندگان تهران تغییر و تحولات در مدیریت شهری تهران را باعث عقب افتادن از برنامه‌های اعلامی به شهروندان دانست و گفت: باید بگونه‌ای عمل کنیم که بعد از تمام شدن دوران خدمت گذاری‌مان شرمنده مردم نباشیم.

عارف توجه جدی مدیریت شهری به موضوعاتی همچون آسیب‌های اجتماعی، محیط زیست، حمل و نقل، مدیریت پسماند، بافت‌های فرسوده و ارائه طرح‌های نوآورانه برای حل چالش‌های شهر تهران را خواستار شد و گفت: حضور جدی نمایندگان عضو مجمع امید در مناطق 22 گانه تهران بسیار حائز اهمیت است و باعث می‌شود از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شویم و باید این حضور میدانی تقویت شود.

در این جلسه دوساعته که عمدتا حول محور بودجه سال 98 سپری شد، غیر از محمدرضا عارف ،پیروز حناچی، محسن هاشمی، انوشیروان محسنی بندپی، مرتضی الویری، مجید فراهانی، شهربانو امانی، محمود میرلوحی، علی اعطاء ، مصطفی کواکبیان، محمدرضا بادامچی، داریوش قنبری و محسن علیجانی نیز سخن گفتند.

 

ارسال نظر