|
|
کدخبر: ۱۸۳۵۵۵

همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شد.

همایش بزرگ «من هم یک سپاهی ام» به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شد.

بنابراین گزارش این همایش در واکنش به اقدام اخیر آمریکا درخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حضور علی اکبر ولایتی  رییس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان و اساتید دانشگاه آزاد در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی این دانشگاه در حال برگزاری است.

* اعلام حمایت خانواده دانشگاه آزاد از سپاه پاسداران 

سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد درباره هدف از برگزاری این همایش گفت: هدف از برگزاری این مراسم اعلام حمایت خانواده دانشگاه آزاد اسلامی از رکن رکین انقلاب یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

هاشمی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند سپاه در 40 سال گذشته افزود: این که آمریکا از سپاه عصبانی باشد، طبیعی است.اقدام ترامپ علیه سپاه اقدامی خصمانه، جنون آمیز و برخلاف قوانین بین‌المللی بود.

وی تصریح کرد: دشمنان اذعان دارند تا سپاه وجود دارد نمی‌توان انقلاب اسلامی را ساقط کرد، با این حال کاش دولتمردان ما بیشتر متوجه رفتارهای خود بودند. 

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد تاکید کرد: دانشگاهیان همواره از سپاه پاسداران حمایت کرده و قدردان خدمات ارزشمندی که تاکنون سپاه داشته هستند.

* انقلاب اسلامی سدی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا

محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هم که با لباس سپاه به همایش «من هم یک سپاهی‌ام» آمده بود با اشاره به 40 سالگی انقلاب اسلامی گفت: آمریکا خودش را داعیهدار جهان و تمدن غرب می‌داند و در این مسیر یک سد را در مقابل خود می‌بیند، آن هم انقلاب اسلامی به رهبری آیت الله خامنه ای است.

وی با بیان اینکه کسی فکر نمی کرد تمدنی که امام (ره) پایه‌ریزی کرد بتواند ایران اسلامی را تبدیل به کشوری کند که مستضعفین جهان دل به آن ببندند، افزود: کشور ما مدل و الگوی تمدنی دینی و اسلامی است و همین حرکت برای دنیای سلطه طلب قابل تحمل نیست.

طهرانچی در ادامه با اشاره به تحریم و ایجاد محدودیت برای دانشمندان ما اظهار داشت: همین محدودیت‌ها موجب شد تا جهاد علمی در کشور شکل بگیرد و در همین رابطه هم باید یادی کنیم از دانشمندان شهید احمدی روشن، علیمحمدی، رضایی نژاد و شهریاری که  می توانستند در آینده کشور نیز بسیار تاثیرگذار باشند.

 

ارسال نظر