|
|
کدخبر: ۱۸۸۸

معاون اول رئیس جمهور ضمن تاکید بر اینکه دولت احمدی نژاد به تنهایی به اندازه کل دولتهای قبل و بعد انقلاب کار کرده است تصریح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدی نژاد و خدمات وی در کنار او ایستاده ام.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، محمد رضا رحیمی بعد از ظهر دوشنبه در جمع مردم حسین آباد کالپوش با بیان اینکه دولت احمدی نژاد به اندازه کل دولت های قبل و بعد از انقلاب کار کرده است افزود: هر کس که بیاید و آماری بیاورد که دولت های قبل یک قدم جلوتر از دولت فعلی بوده اند من به او جایزه خواهم داد.

وی تصریح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدی نژاد و خدمات وی در کنار او ایستاده ام.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه در دولت احمدی نژاد ایران قدرت هفدهم اقتصاد دنیا شده اظهار داشت: ما در دولت نهم و دهم اموال دولت را پیدا و فروخته ایم و خرج طرح های نیمه تمام کردیم.

رحیمی در بخش دیگری از سخنانش بهداشتی شدن آب آشامیدنی منطقه کالپوش ظرف ۲۰ روزه آینده خبر داد و گفت: آب دریای خزر برای عده ای خواست نبوده و زودی به استان سمنان می آید.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت های استان سمنان خاطر نشان کرد: این استان همانند احمدی نژاد جثه اش کوچک ولی اراده اش قوی است.

محمد رضا رحیمی در سفری چند ساعته به استان سمنان هفت پروژه مهر ماندگار در شهرستان های میامی، شاهرود و سمنان را با یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه اجرا شده افتتاح کرد.

سد کالپوش، پروژه گازرسانی به بیارجمند آخرین شهر فاقد گاز استان سمنان، دانشکده علوم پزشکی شاهرود و ۳۰ کیلومتر از محور شاهرود - سبزوار حدفاصل میاندشت تا عباس آباد از جمله پروژه هایی بود که به وسیله رحیمی به بهره برداری رسید.

معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح سه پروژه کتابخانه مرکزی، شبکه فاضلاب و پروژه های محرومیت زدایی عازم شهر سمنان شد.

ارسال نظر