|
|
کدخبر: ۱۹۷۹

عضو کمیسیون ویژه «چک» مجلس با اشاره به تأخیر در تشکیل جلسات کمیسیون " چک "، گفت: احتمالا این کمیسیون این هفته تشکیل شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، عبدالکریم رجبی عضو کمیسیون ویژه «چک» مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأخیر در تشکیل جلسات کمیسیون ویژه " چک "، گفت: حدود یکی دو بار جهت تشکیل این کمیسیون فراخوان دادیم، اما به علت اینکه به حد نصاب نرسیده بود، تاکنون تشکیل نشده است.

وی در همین زمینه ادامه‌داد: البته این کمیسیون باید در کمیسیون قضایی و حقوقی تشکیل شود که ۵ تن از اعضای آن هم در کمیسیون اقتصادی حضور دارند. این کمیسیون هنوز تشکیل نشده و دوستان پیگیر این موضوع هستند که در اولین فرصت این کمیسیون تشکیل شود.

عضو کمیسیون ویژه " چک " مجلس در ادامه به علت تشکیل نشدن جلسات این کمیسیون تاکنون اشاره کرد و گفت: نمایندگان از تشکیل این کمیسیون استقبال کرده‌اند، اما به دلیل همزمانی جلسات آن با جلسات دیگر و نیز تعطیلات دو هفته‌ای صحن علنی، تشکیل آن تاکنون به تأخیر افتاده است؛ اما فکر می‌کنم این هفته این کار انجام شود.

رجبی تأکید کرد: بنده، سید محمد حسین میر محمدی، محسن صرامی، ایرج ندیمی و یکی دیگر از اعضای کمیسیون اقتصادی عضو کمیسیون «چک» هستند.

پیش از این رجبی از تشکیل جلسه برای تعیین اعضای هیئت رئیسه کمیسیون ویژه «چک» خبر داده بود.

ارسال نظر