|
|
کدخبر: ۱۹۹۰

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات کارگروه‌های هفت‌گانه در ظهر فردا خبر داد و گفت: اعضای هرکارگروه در این جلسات هیئت رئیسه خود را انتخاب می‌کنند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، اسماعیل جلیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز اعضای کارگروه‌های هفت‌گانه تعامل دولت و مجلس، اظهار داشت: در این جلسه سازوکارهای نحوه تشکیل جلسات کارگروه‌ها، انتخاب شورای هر کارگروه و اعضای هیئت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد طی یک فراخوان تمام اعضایی که داوطلب فعالیت در کارگروه‌ها هستند، دعوت شوند و پس از برگزاری جلسات، اعضای هر کارگروه شورای خود را مشخص کنند.

وی ادامه داد: همچنین قرار شد اعضای هر کارگروه برنامه‌ها و نحوه تعامل دولت و مجلس را تدوین کنند و چارچوب‌ها و پیشنهاداتی که برای دولت جدید مدنظر دارند، ارائه کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اعضای کارگروه‌ها برنامه هر کارگروه را مشخص می‌کنند، گفت: کارگروه‌های هفت‌گانه ظهر فردا تشکیل جلسه داده در این جلسه هیئت رئیسه خود را انتخاب می‌کنند.

جلیلی در پایان افزود: تقریباً تمام کارگرو‌ه‌ها به یک نسبت عضو دارند، اما کارگروه‌های اقتصادی و امنیت دارای بیشترین عضو هستند.

ارسال نظر