|
|
کدخبر: ۲۴۳۶۵

واکنش خبرنگار ضدانقلاب به تکذیبیه اشراقی

مسیح علی نژاد با اشاره به تکذیبیه نعیمه اشراقی در سایت جماران درباره کامنت توهین آمیزش به امام(ره) و خانواده شهدا نوشت: با چشم های خودم دیدم که خانم نعیمه اشراقی با اکانت حقیقی شان کامنت گذاشتند.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، نعیمه اشراقی در صفحه یکی از کامنت های خود در صفحه شخصی اش، مطلبی توهین آمیز به خانواده شهدا و حضرت امام(ره) منتشر کرد.

این خبر با واکنش بسیاری از خانواده شهدا به ویژه فرزند شهید همت رو برو و همگی خواستار برخورد جدی با این نوع اتهام زنی ها به امام و شهدا شدند.

سایت جماران، وابسته به موسسه نشر و تنظیم آثار حضرت امام، با انتشار مطلبی به قلم اشراقی، مطرح شدن این مطلب از سوی وی را تکذیب کرد.

نعیمه اشراقی در نامه ای به فرزند شهید همت در سایت جماران نوشت: همین جا لازم می دانم به صراحت تمام انتساب آنچه در فضای مجازی به امام و از قول من منتشر شده را تکذیب کنم و از خداوند برای جاعلینی که این گونه با احساسات پاک مردم بازی می کنند، طلب هدایت نمایم. از این پس با توجه به دستبرد های چند گانه به صفحه شخصی ام، این صفحه را مسدود می کنم و عاجزانه از خداوند متعال علو درجات امام و شهدای عزیز را مسئلت نموده و برای خانواده های آنان آرزوی سلامت و بهروزی دارم.

بنابر این گزارش، ظاهرا مطلب منتشر شده از سوی نعیمه اشراقی در قالب کامنتی در صفحه شخصی مسیح علی نژاد، خبرنگار ضدانقلاب و خارج نشین منتشر شده است.

علی نژاد پس از انتشار این تکذیبیه در سایت جماران در صفحه فیس بوک شخصی خود درباره کامنت منتشر شده از سوی نعیمه اشراقی توضیح داد.

وی با انتقاد از تکذیبیه منتشر شده از سوی اشراقی در سایت جماران نوشت: این خبر سایت جماران واقعا شرم آور است. برای آخرین بار می گویم من هرگز دروغ نگفته ام.

این خبرنگار ضدانقلاب ادامه داد: با چشم های خودم دیدم که خانم نعیمه اشراقی با اکانت حقیقی شان کامنت گذاشتند و برای همین عکس کامنت شان را منتشر کردم و عکس های پروفایل جعلی و پروفایل حقیقی خانم اشراقی نگاه کنید، هم با هم فرق دارد، کامنت توهین آمیز ایشان در مورد خندیدن خودش و پدربزرگ شان و همسران شهدا را با اکانت حقیقی خودش نوشته است اما حالا ما را جائل معرفی کرده.

علی نژاد افزود: نگویید مصلحت است می تواند ساکت شود به جای اینکه ما را متهم به دروغ کند ما جائل نیستیم کاش دوستان دیگری هم که در چت های خصوصی شان مدرکی دارند که او چگونه از جوک هایش دفاع می کرد.

این خبرنگار ضد انقلاب که به گفته خود اولین بار عکس کامنت نعیمه اشراقی را منتشر کرده در ادامه تاکید می کند که هنوز هم با کلیک بر روی صفحه ای که از اشراقی در لینک دوستانش موجود است، وارد صفحه اصلی وی می شویم.

اظهارات علی نژاد در حالی است که اشراقی مدعی است این مطلب با جعل عنوان صفحه شخصی فیس بوکش منتشر شده است و هیچ ارتباطی به او ندارد.

البته با توجه به اظهارات این خبرنگار ضدانقلاب، بستن صفحه شخصی فیس بوک از سوی اشراقی نیز احتمالا برای جلوگیری از امکان پیگیری کامنت منتشر شده از سوی وی، است.

ارسال نظر