|
|
کدخبر: ۹۱۶

خانواده میرحسین موسوی تلاش دارند تا به بهانه بیماری قلبی چند روزی برای او تقاضای بستری در بیمارستان کنند که تاکنون با این درخواست موافقت نشده است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از اقلاب نیوز، میرحسین موسوی که تا به حال سابقه اعزام به بیمارستان به سبب مشکلات قلبی را در پرونده دارد بار دیگر و به بهانه مشکلات قلبی به یکی از بیمارستان های مجهز تهران منتقل شد، این خبر در حالی توسط رسانه ها و سایت های ضدانقلاب منعکس می شود که برخی از آنان[سایت کلمه] به دروغ از عدم تحویل پرونده پزشکی وی سخن می گویند!

بیان دروغ هایی از این دست توسط سایت های سبز برای اولین بار نبوده و تا به حال در چندین نوبت اقدام به دروغ نویسی در خصوص شرایط نگهداری میرحسین موسوی کرده اند که به عنوان نمونه می توان به مصاحبه دختر میرحسین موسوی با سایت سحام نیوز اشاره کرد!

اجازه انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان با عدم تحویل پرونده پزشکی به او نقطه متناقض گزارش سایت های ضدانقلابی است؛ حال چطور ممکن است اجازه انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان را بدهند اما پرونده پزشکی را نه، سوال مبهمی است که جواب آن نهفته در دروغی است که از ناحیه ضدانقلاب نشت پیدا می کند!

گفته می شود تست های آزمایشگاهی گوناگونی از میرحسین موسوی گرفته شده که نتیجه آن قابل قبول گزارش شده است، اما خانواده میرحسین موسوی تلاش دارند تا به بهانه بیماری قلبی چند روزی برای او تقاضای بستری در بیمارستان کنند که تاکنون با این درخواست موافقت نشده است.

ارسال نظر