|
|
کدخبر: ۱۸۱۶۹۷

نخستین تصاویر از گوشی هوشمند تسلا با اسم رمز “Quadra” منتشر شد. به نظر می‌رسد تسلا با توسعه موبایلی کم‌حاشیه و مجهز به دوربین دوگانه، قصد ورود به حوزه تلفن های همراه را دارد.

گجت نیوز: نخستین تصاویر از گوشی هوشمند تسلا با اسم رمز "Quadra" منتشر شد. به نظر می‌رسد تسلا با توسعه موبایلی کم‌حاشیه و مجهز به دوربین دوگانه، قصد ورود به حوزه تلفن های همراه را دارد.

گوشی تسلا با نمایشگری کم‌حاشیه در راه است!

همه ما ایلان ماسک و کمپانی تسلا را با تولید خودروهای الکتریکی پیشرفته و لوکس می‌شناسیم. ایلان ماسک با کمپانی فضایی اسپیس ایکس و توسعه پروژه‌های مختلفی همچون هایپرلوپ نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بعد از معرفی چندین پروژه جاه‌طلبانه و موفقیت در زمینه‌های مختلف، ظاهرا این مدیر توانمند قصد ورود به حوزه تلفن های همراه را دارد.

در همین راستا، دو عکس جدید از اولین گوشی هوشمند تسلا با اسم رمز "Quadra" در فضای مجازی منتشر شده است که طراحی بخش پشتی و جلویی این دستگاه را نشان می‌دهد. همانند بسیاری از شرکت‌ها، مهندسان تسلا هم از نمایشگر ناچ با حاشیه‌های ناچیز استفاده کرده‌اند. هرچند، حاشیه بخش پایینی در مقایسه با سایر محصولات بازار بسیار پایین‌تر بوده و سبب شده تا نسبت صفحه به بدنه افزایش پیدا کند.

قاب پشتی میزبان دوربین دوگانه افقی و لوگوی G4 است که احتمالا از آن برای برندینگ استفاده خواهد شد. پایین‌تر، برشی افقی و باریک دیده می‌شود که ممکن است برای اسپیکر باشد. در این تصاویر خبری از محل قرارگیری اسکنر اثر انگشت نیست؛ در این صورت، گزینه‌های مختلفی برای حذف حسگر فیزیکی پیش روی سازندگان قرار خواهد داشت. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

ارسال نظر