|
|
کدخبر: ۱۸۲۰۳۲

با گذشت تنها چند روز از عرضه نخستین گوشی‌های گلکسی نوت 9 سامسونگ به بازارهای جهانی، بسیاری از کاربران از مشکل نفوذ نور در سمت چپ نمایشگر آن خبر دادند.

به گزارش امیدنیوز ، به نقل از وب سایت phonearena، جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار سامسونگ که گلکسی نوت 9 نام دارد، به تازگی در بازارهای جهانی عرضه شده و در دسترس کاربران و علاقمندانش قرار گرفته است اما طبق آخرین گزارش‌ها در فضای مجازی، خیل عظیمی از خریداران این پرچمدار عنوان کرده‌اند که نور در سمت چپ نمایشگر این گوشی هوشمند به بیرون رخنه می‌کند به‌گونه‌ای که این مشکل کاملا پدیدار و آشکار است.

آنها با انتشار پیام‌های مشابه از مشکل این پرچمدار جدید خبر داده تا صدای خود را به گوش شرکت سامسونگ برسانند و همچنین عنوان کرده‌اند که این مشکل و نشتی نور تا حدی زیاد و قابل توجه است که حواس آن‌ها را هنگام کار با گوشی به خود جلب می‌کند.

به گفته آن‌ها، این نفوذ و نشتی نور دقیقا در محل تلاقی نمایشگر با قاب فلزی گوشی ایجاد می‌شود. پس از آنکه این خبر در اینترنت منتشر شد، بسیاری از کاربران گوشی‌های گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 9 نیز از وجود چنین مشکل مشابهی خبر دادند.

این در حالیست که بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه تکنولوژی خطاب به دارندگان گوشی‌های مذکور، عنوان کرده‌اند که این مشکل درحقیقت وجود ندارد و لزومی ندارد که آن‌ها نگران این قضیه باشند چراکه این مساله تنها بعلت منحنی بودن نمایشگر و انعکاس نور در لبه‌های گوشی بوجود می‌آید.

با اینکه هنوز سامسونگ در پاسخ به چنین گزارش‌هایی واکنشی نشان نداده است اما به گفته برخی منابع آگاه، تحقیقات و بررسی‌های مربوطه را آغاز کرده است.

ارسال نظر