|
|
کدخبر: ۱۰۹

عباسی:

وزیر ورزش و جوانان گفت: تکلیف رویانیان برای ماندن یا نماندن در باشگاه پرسپولیس را به هیئت مدیره باشگاه واگذار کرده‌ام.

امید نیوز: محمد عباسی در گفت‌وگو بافارس ابتدا در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس و کنار رفتن محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس اظهار داشت: ما همیشه برایمان موفقیت استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین موضوع بوده است.

از همین رو سعی کردیم تصمیمات درست و قاطعی بگیریم. چند ماه پیش بود که رفتن رویانیان از پرسپولیس مطرح شد. به دلیل عدم موافقت سازمان مربوطه به وی این تصمیم گرفته شد.

عباسی ادامه داد: ما خواهش کردیم تا رویانیان تا انتهای فصل در پرسپولیس بماند و ایشان هم همت کردند و پس از مشورت‌هایی که با خودشان داشتیم این اتفاق افتاد. سپس مقرر شد ما اعضای هیئت مدیره را مجدداً مشخص و آن را تکمیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: الآن هم اعضای هیئت مدیره که اعلام شده است مدیرعامل را انتخاب می‌کنند ولی این موضوع کاملاً ساده است و هرگز پیچیده نیست. قطعاً با یک مشارکت همه چیز درست می‌شود. بالاخره پرسپولیس با تلاش عزیزان مربی بزرگی مثل علی دایی را آورد و به تیم سروسامان خوبی داد. الآن کاملاً شرایط پرسپولیس عادی است و باز هم می‌گویم پرسپولیس و استقلال را با تمام وجود حمایت می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ سؤالی که برخی از بازیکنان گفته‌اند با رفتن رویانیان در این تیم نمی‌مانند و هواداران و پیشکسوتان نیز اعتراض‌هایی داشته‌اند گفت: من این مسائل را نشنیده‌ام. من همه چیز را به خود هیئت مدیره سپرده‌ام تا تکلیف مدیرعامل را روشن کنند.

وی در پاسخ به سوالی دیگر در مورد صحبت‌های برخی از اعضای اجرایی کمیته المپیک مبنی بر اینکه نمی‌خواهند مجمع برگزار شود، گفت: من درباره مجمع کمیته المپیک زیاد حرف زده‌ام، متأسفانه علی‌رغم حرف‌ها عزیزان اقدامات ناپسندی انجام می‌دهند و همین که همه چیز را معطل نگه داشته‌اند و کار را به ۷ الی ۱۰ ماه طول کشاندند خوب نبود. ما هم به جز تذکر نمی‌توانیم کار دیگری بکنیم و امیدوارم دوستان بار رعایت موارد قانونی در این خصوص بیشتر دقت کنند تا انشالله یکسری کارها و اقدامات ناپسند اتفاق نیافتد.

ارسال نظر