|
|
کدخبر: ۱۲۷۵

نیکبخت:

هافبک استقلال گفت: وقتی بازوبند کاپیتانی را به من دادند خیلی خوشحال شدم و باعثافتخارم بود که توانستم بازوبند را به بازو ببندم.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص بازی با دیناموکیف اوکراین و مسائل دیگر صحبت‌های زیر را انجام داد.

* درباره بازی با دیناموکیف صحبت کن.

فکر می‌کنم مقابل دیناموکیف توانستیم روز خوبی داشته باشیم. اگرچه که آنها هم در برخی دقایق بازی ما را تحت فشار گذاشتند. هر ۲ تیم در میانه فصل بدنسازی‌شان بودند و طبیعی بود که روند بازی، متفاوت باشد.

* این دومین بازی تدارکاتی استقلال پیش از شروع فصل بود. فکر می کنی این بازی‌ها چقدر به استقلال کمک می‌کند؟

بازی‌های تدارکاتی در این مقطع از فصل دقیقا به همین دلیل انجام می‌گیرند. به نظرم در این بازی محک جدی‌تری نسبت به بازی اول خوردیم چرا که حریف‌مان تیمی مطرح در اروپا بود. به هرحال بازی با تیم‌های بزرگ مزیت‌هایی دارد که به شناخت هرچه بیشتر تیم کمک می کند.

* در این بازی بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو داشتی. چه صحبتی در این مورد داری؟

این لطف کادرفنی و بچه‌ها بود که بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم. جا دارد از همین جا تشکر ویژه‌ای داشته باشم از آقای فتح الله زاده، تمام بچه های تیم و همین‌طور اعضای کادرفنی که خیلی خوب من را پذیرفتند. این موضوع نظر کادرفنی بود و بابت این مسئله خیلی خوشحال شدم. البته باعثافتخارم بود که توانستم در این بازی بازوبند تیم استقلال را به بازو ببندم.

* برگزاری اردوی اوکراین را برای تیم چطور دیدی و اینکه فکر می‌کنی این اردو چقدر می‌تواند برای استقلال مفید باشد؟

اینجا صبح و عصر تمرین می‌کنیم و کادرفنی هم تمرینات تحت فشار را برای‌مان طرح‌ریزی کردند. به نظرم ثمره این اردو را می‌توانیم در بازی‌های لیگ ببینیم چرا که بهترین تمرینات را داشتیم.

*نظرت درباره قرعه‌کشی سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ چیست؟ با توجه به اینکه در بازی اول باید به تبریز بروید تا با گسترش فولاد بازی کنید؟

تیمی که می‌خواهد قهرمان شود برایش نام حریف تفاوتی نمی‌کند. امیدوارم بتوانیم لیگ را از بازی اول با قدرت شروع کنیم تا در نهایت قهرمانی را مال خود کنیم.

ارسال نظر