|
|
کدخبر: ۱۳۲۴۴

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: متوجه برخی رفتارها نمی شوم، در شرایطی که هفته اول گل زدم دو هفته نیمکت نشین شدم.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، آرش برهانی در مورد حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا مقابل اف سی سئول کره جنوبی گفت: بازی خوبی بود تمام سعیمان را کردیم تا تیم موفق شود اما در نهایت بازی را واگذار کردیم. اگر یک گل در کره می زدیم کارمان بسیار راحت تر می شد و می توانستیم حتی صعود کنیم.

وی در مورد اینکه آیا واقعیت فوتبال ایران همین بود، عنوان کرد: تیم سئول بسیار حرفه ای و خوب کار کرد بضاعت ما همین بود اما فکر نمی کنم بد کار کرده باشیم.

وی در مورد اینکه آیا با امیر قلعه نویی اختلاف دارد، اظهار داشت: من اختلاف ندارم اما متوجه بعضی رفتارها نمی شوم. در هفته اول گل زدم اما دو هفته بیرون نشستم. سپس با تمام وجود بازی کردم اما در بین دو نیمه تعویض شدم نمی دانم دلیل این رفتارها چیست ولی باعثاز دست دادن روحیه ام نمی شود. دوست دارم همیشه با تمام توان بازی کنم و حتی اگر ۲۰ ثانیه در میدان حضور پیدا کنم باعثشوم دل هواداران شاد شود.

مهاجم استقلال در مورد اینکه به نظر می رسد دیگر روحیه سابق را ندارد، خاطرنشان کرد: خیلی سعی کردم شرایطم را خوب نگه دارم، خیلی وقت ها از رفتارهای بدتر از این گذشته ام و سعی کرده ام خودم را حفظ کنم.

برهانی در مورد اینکه آیا اول فصل از باشگاه های اروپایی پیشنهاد داشته است، عنوان کرد: چنین چیزی مطرح نبوده است.

مهاجم استقلال در مورد اینکه چرا تیم های ایرانی به تیم های کره ای می بازند، گفت: خوب این به طرز تفکری که در فوتبال ما حاکم است بر می گردد، مثلاً شما می بینید سر مبالغ بازیکنان چه بحثهایی می شود و در نقل و انتقالات چه انتقاداتی مطرح می کنند.

برهانی در مورد اینکه آیا در شکست استقلال مشکلات مالی تأثیر داشت، خاطرنشان کرد: این موضوع برای ما عادی شده اما وقتی حل نمی شود دیگر صحبت د رمورد آن تأثیر ندارد.

وی در مورد اینکه آیا بازی نکردن او دلیل فنی دارد، گفت: به این صحبت ها پاسخ نمی دهم. نمی خواهم راجع به این موضوع صحبت کنم. مردم همه چیز را خودشان می بینند.

برهانی در مورد هواداران اظهار داشت: دست آنها درد نکند خیلی ممنون هستم که از ما حمایت کردند اما متأسفانه نتوانستیم جواب حمایت هایشان را بدهیم، دوست داشتم هرطور شده به تیم کمک کنم به عنوان هافبک به زمین آمدم و انگیزه زیادی برای گل زنی داشتم امیدوارم در ادامه بتوانیم این نتایج را جبران کنیم.

وی در مورد اینکه مهاجمان حریف خیلی خوب کار کردند گفت: به نظر من موقعیت های خوبی داشتیم و اگر آنها گل می شد نتیجه فرق می کرد، حریف با توجه به اینکه ما حمله می کردیم ضد حمله می زد و به همین دلیل شاید خیلی حملات آنها به چشم می آمد.

برهانی در مورد اینکه اگر جباری بود نتیجه دیگری رقم می خورد، عنوان کرد: به هر حال در این بازی مهاجمان ما نسبت به قبل بیشتر تغذیه شدند اما شانس نداشتند.

وی در مورد نبود جواد نکونام و آندرانیک تیموریان خاطرنشان کرد: آنها بازیکنان بزرگی هستند و نبودشان تأثیر دارد.

برهانی در مورد اینکه آیا می خواهد از استقلال جدا شود عنوان کرد: یک استقلالی هستم اما خیلی از رفتارها باعثنمی شود که از استقلال جدا شوم. من ۲۰ ثانیه هم فرصت باشد دوست دارم برای تیمم مثمرثمر عمل کنم و در لیگ کار خودم را دنبال می کنم تا بتوانم برای هواداران مثمرثمر باشم.

وی در مورد اینکه آیا ناراحتی امیر قلعه نویی به خاطر خراب کردن موقعیت از سوی پژمان نوری باعثشد او به جای این بازیکن به زمین بیاید عنوان کرد: فکر نمی کنم این مسئله دلیلش این باشد. پژمان نوری بسیار خسته شده بود و چون او خصوصیت دفاعی دارد و ما نیاز به گل داشتیم به عنوان هافبک رو به جلو به زمین آمدم تا موقعیت گل ایجاد کنم.

مهاجم استقلال در مورد اینکه چرا بازیکنان این تیم راضی به مصاحبه نمی شوند، خاطرنشان کرد: به هر حال آنها دوندگی زیادی داشتند و خسته شدند خیلی ها هم شاید دوست ندارند مصاحبه کنند و حرف بزنند.

برهانی در مورد اینکه تماشاگران خواستار حضور او در زمین می شدند عنوان کرد: من مشکلی ندارم اما متوجه بعضی رفتارها نمی شوم. مقابل گسترش فولاد در هفته اول که تیم سرسختی بود گل زنی کردم اما در ادامه بیرون نشستم. به هر حال مردم به خوبی خیلی از چیزها را می دانند.

وی در مورد اینکه آیا سرمربی با او مشکل دارد، عنوان کرد: این موضوع را باید از خود او بپرسید.

برهانی در مورد اینکه آیا ممکن است به تراکتورسازی برود، خاطرنشان کرد: مجید جلالی مربی مورد علاقه من است و او را خیلی دوست دارم. در اول فصل که از تراکتورسازی پیشنهاد داشتم به خاطر بعضی مسائل نتوانستم با صداقت جلو بروم. به همین خاطر از مجید جلالی عذرخواهی می کنم من یک استقلالی هستم و باز هم می گویم اگر حتی ۲۰ ثانیه به من فرصت بدهند با تمام توان برای تیمم بازی می کنم.

ارسال نظر