|
|
کدخبر: ۱۳۲۵۹

سوالی که شاید بتوان در یک نظرخواهی مفصل روی آن مانور داد، این است که آیا استقلال و جباری در دوری هم در مسیر رستگاری گام برخواهند داشت یا خیر؟

به گزارشامیدبه نقل از گل، درمیان آن جمعیت پرشمار از هواداران آبی پوشان که پس از حذف تیم شان از لیگ قهرمانان به تشویق عوامل تیم شان به ویژه امیر قلعه نوئی مشغول بودند، تعدادی از هواداران فتح اله زاده را به گونه ای متفاوت مورد عنایت قرار دادند و به فروش مجتبی جباری اعتراض کردند و معتقد بودند که اگر او امروز در ترکیب استقلال حاضر بود، آبی پوشان راهی فینال شده بودند.
نکته ی جالب این جاست که این مساله در فصل جدید بارها و بارها در زمان های شکست و لغزش استقلال به یاد هواداران آمده است و جالب تر آن است که اگر دقیق بنگریم چندان هم بهانه جوئی خطابش نمی کنیم، چون استقلال همچنان در میانه ی میدان از داشتن یک هافبک خلاق و طراح رنج می برد. اما در خصوص اعتراض هواداران باید گفت آیا کلید پیروزی در این میدان تنها در ساق های مجتبی بود؟
سوالی که شاید بتوان در یک نظرخواهی مفصل روی آن مانور داد، این است که آیا استقلال و جباری در دوری هم در مسیر رستگاری گام برخواهند داشت یا خیر؟ جباری با پیوستن به سپاهان، یکی از تیم های متمول و صاحب زیرساخت در فوتبال ایران، با وجود درخشش مقطعی به بن بست رسید و از حرکت بازایستاد و راهی قطر شد. استقلال نیز با وجود شروع خود در لیگ قهرمانان و لیگ سیزدهم در نهایت با چالش هائی جدی روبرو شد. هرچند نتیجه گیری زود باشد، اما شاید بتوان پیش بینی کرد دوری جباری و استقلال از هم، رستگاری می آورد یا پشیمانی!

ارسال نظر