|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۵۴

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات گفت: استقلالی ها فردا می خواهند در اوایل بازی به ما فشار بیاورند تا گل زودهنگام را به ثمر رسانده و حاکم بازی شوند اما ما با توجه به شناخت و انتظاری که از استقلال داریم به میدان خواهیم رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، والتر زنگا در نشست خبری پیش از دیدار فردای استقلال - الجزیره امارات گفت: قبل از این بازی فشار زیادی روی ما وجود داشت و در مدت کوتاهی سه بازی متفاوت انجام دادیم که هر کدام از آنها با تیم ها و ترکیب های مختلف و در استادیوم های متفاوت بود. به تمام تیم ها احترام می گذاریم و چه در ابوظبی و چه در ایران فوتبال خودمان را بازی می کنیم. حالا هم آمده ایم مقابل استقلال بازی خودمان را انجام دهیم.

وی اضافه کرد: بازی آخر ما در جام حذفی امارات مقابل الظفره بود که بازی خیلی سختی هم بود. با بازیکنانم صحبت های کافی را انجام داده ایم و گفته ایم که در ورزشگاه آزادی بازی متفاوتی پیش رو داریم اما با این حال هر طور که هست می خواهیم بازی خودمان را انجام دهیم.

زنگا در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه استقلال در دو دیدار گذشته شکست خورده و در مقابل الجزیره دو پیروزی به دست آورده و آیا فکر می کند فردا تیمش دیدار راحتی مقابل استقلال دارد، گفت: در رختکن به بازیکنانم می گویم که ما قانون و فلسفه ای داریم که گذشته و آینده برای ما اهمیتی ندارد که چه اتفاقی قرار است بیفتد. ما به لحظه فکر می کنیم.

سرمربی الجزیره درباره استقلال عنوان کرد: آنها فردا می خواهند در اوایل بازی به ما فشار بیاورند تا گل زودهنگام را به ثمر رسانده و حاکم بازی شوند اما ما با توجه به شناخت و انتظاری که از استقلال داریم به میدان خواهیم رفت.

زنگا در پاسخ به این سوال که با توجه به نتایج هفته های اخیر شانس کدام تیم برای صعود را بیشتر می داند گفت: با نتایجی در هفته های اخیر به دست آمده نمی توان صعود تیم ها را پیش بینی کرد. من کلا نتیجه هایی که در گذشته رخ داده و یا اینکه در آینده چه نتایجی رقم بخورد فکر نمی کنم و تنها به بازی با استقلال فکر می کنم. نمی توانم از حالا بگویم که تا ماه آوریل چه نتایجی رقم خواهد خورد. من در این تله نمی افتم که به این موضوع توجه کنم که استقلال از بازی های گذشته اش امتیاز نگرفته ولی ما ۶ امتیاز گرفتیم. شاید پاسخ من هیجان انگیز نباشد ولی فکر می کنم تنها باید روی بازی با استقلال تمرکز کنم.

وی تاکید کرد: با اینکه بیشتر زمان ما در هواپیما و اتوبوس گذشته، ولی با این حال خودمان را برای بازی با استقلال آماده می کنیم. کلا فلسفه ما این است که تا زمان پایان و تا دقیقه آخر می جنگیم.

زنگا در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کند فشارهای حاصل از فاصله کم بین بازی ها روی عملکرد تیمش تاثیر منفی بگذارد، عنوان کرد: منظور من از فشاری که گفتم فشار بد نبود. این موضوع طبیعی است و فوتبالیست ها نیز انتظار چنین شرایطی را دارند. اتفاقا خوشحالم که بازی های ما پشت سر هم است و همچنین از این موضوع خرسندم که باید مقابل تیم خوبی مانند استقلال و در ورزشگاه مناسب بازی کنیم.

وی افزود: ترجیح می دهم بازی های ما پشت سر هم باشد و بتوانیم نتیجه بگیریم. این موضوع روی تیم ما اثر زیادی دارد. هدف ما این نیست که بخواهیم خودمان را در تاریخ ثبت کنیم و رکوردهایی مانند این داشته باشیم که اولین تیم اماراتی باشیم که در ایران به پیروزی می رسد و یا مانند اینها. خوشبختانه در تیم مان شناخت خوبی از هم داریم و با بازیکنان نزدیک هستیم و هر بازی که پشت سر می گذاریم می تواند به تیم ما کمک کند. باز هم تاکید می کنم که ذهنیت من این نیست که گلایه و شکایت کنم بلکه هرگاه مشکلی باشد به دنبال راه حل آن می روم.

انتهای پیام /

ارسال نظر