|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۶۰

نبی در گفت و گو با فارس:

دبیر فدراسیون فوتبال گفت: این بحثصحت ندارد و هیچ مذاکره ای با کرانچار انجام نشده است و تیم ملی به طور قطع تیم ملی با کی روش راهی جام جهانی خواهد شد.

مهدی محمدنبی، دبیر فدراسیون فوتبال در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدر خصوص اتفاقات اخیر فدراسیون فوتبال پاسخگوی سؤالات زیر بود:

فارس: نلو وینگادا بامداد امروز برای پیگیری مذاکراتش برای هدایت تیم امید وارد ایران شد. بحثمذاکره با این مربی پرتغالی به کجا رسید؟

کمیته فنی فدراسیون فوتبال با او مذاکراتی داشته است، این مربی امروز به تهران آمده و قرار است در خصوص ادامه مذاکرات با این مربی، امروز جلسه ای در فدراسیون فوتبال برگزار شود.

فارس: تا چه اندازه به توافق با وینگادا نزدیک شده اید؟

وینگادا از لحاظ فنی مورد تأیید فدراسیون است اما قرار است در مورد برخی بندهای قرارداد وی امروز به صحبت پرداخته تا در نهایت تصمیم گیری های لازم در این خصوص انجام شود.

فارس: چند روز پیش برخی رسانه ها از احتمال لغو اردوهای تیم ملی در آفریقای جنوبی و اتریش خبر دادند. به عنوان دبیر فدراسیون و سرپرست فدراسیون در این خصوص اظهار نظر می کنید؟ به واقع این اردوها لغو خواهد شد؟

در این مورد فقط می توانم بگویم با توجه به صحبت های یکی دو روز اخیر تصمیم گیری بر این شد که این اردوها برگزار شود و به طور حتم تیم ملی برای اردوی آماده سازی خود راهی آفریقای جنوبی و اترش خواهد شد.

فارس: آیا از سوی وزارت ورزش برای تأمین اعتبار مالی این اردوها به فدراسیون پولی پرداخت شد؟

در این خصوص صحبتی انجام ندهم بهتر است.

فارس: امروز هم یکی از رسانه ها از آغاز مذاکرات فدراسیون با کرانچار خبر داده و از جایگزینی سرمربی سپاهان به جای کی روش تا قبل از جام جهانی اخباری را منتشر کردند. واقعا قرار است با کرانچار به برزیل برویم؟

این بحثصحت ندارد و هیچ مذاکره ای با کرانچار انجام نشده است و تیم ملی فوتبال ایران به طور قطع با کی روش راهی جام جهانی خواهد شد. حتی ما در صدد هستیم تا قرارداد این مربی پرتغالی را هم بعد از جام جهانی تمدید کنیم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر