|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۴۷

به روز رسانی می شود

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم امید صحبت های خود را مطرح کرد.

به گزارشخبرگزاری فارس، علی کفاشیان در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود برای امضای قرارداد هدایت تیم ملی امید های ایران گفت: از رسانه ها تشکر می کنم. سال ۹۳ را تبریک می گویم. همانطور که مشاهده می کنید بعد از مدت ها سرمربی تیم ملی امید انتخاب شد. یکی از اهداف ما حضور تیم امید در المپیک است. چیزی که مدنظر فدراسیون بود حضور مربی با تجربه و با کارنامه خوب بود.

وی افزود: دنبال مربی بودیم که در رده امید کار کرده باشد. وینگادا پرتغال را در المپیک چهارم کرد و مدت ها در این رده کار کرده است. او تجربیات زیادی دارد. قرارداد ما ۳۶۰ هزار دلار است. در چهار قسط پرداخت می شود. اگر به المپیک رفت بندهایی اضافه می شود. تیم امید ما خیلی خوب است. او دستیار ایرانی و خارجی دارد. او باید با تیم امید کار کند و تیم را برای المپیک آماده می کند. جا دارد از زحمات آیت اللهی، ترابیان و دانشجو تشکر کنم. برنامه تیم ملی امید را وینگادا توضیح می دهد برنامه اردوها را آماده کردیم. ماموریت مهم داریم که یکی از آنها بحثتیم ملی امید است که پشتوانه بزرگسالان شود و به المپیک راه پیدا کند. همچنین دنبال میزبانی جام ملت های آسیا هستیم. تیم ملی بزرگسالان هم در آفریقا اتریش و برزیل اردو دارد. کی روش هم کادر قوی خواسته مربی آرژانتینی آورده و امیدوارم بتوانیم شرایط را فراهم کنیم تا تیم ملی بزرگسالان به موفقیت برسد.

کفاشیان تأکید کرد: تیم ملی جوانان و نوجوانان هم بازی دارد. امیدوارم سال ۹۳ در مسائل اقتصادی، ورزشی و اجتماعی خوب باشد. باید شفاف سازی کنیم. در قرارداد وینگادا همه چیز را اعلام کردیم در لیگ نیز همین وضعیت را دنبال می کنیم رسانه ها به شفاف سازی کمک کنند. هرجا مشکلی هست به فدراسیون مراجعه کنید و ایراد را بگویید. سال آینده سال راستگویی و مقاومت اقتصادی است و باید تلاش کنیم با فعالیت اقتصادی و کمک های وزارت ورزش خواسته های مردم را محقق کنیم.

ادامه دارد…

ارسال نظر