|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۶۸

سرپرست سپاهان اصفهان گفت: به طور قطع با توجه به شرایط جدول به برد مقابل الاهلی نیاز مبرم داشته و با توجه به بازی خانگی برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.

فرامرزی، سرپرست تیم سپاهان اصفهان در خصوص بازیهای گذشته تیمش مقابل تیمهای عربی بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: می دانید که تیم ما ۲ بازی مقابل تیمهای قطر و عربستان انجام داده است و در بازی اول متاسفانه با باخت روبه رو شده و نتوانستیم امتیازی کسب کنیم ولی خوشبختانه در بازی دوم با بازی خوب بازیکنان و تلاش کادر فنی موفق به کسب امتیازات بازی شدیم و توانستیم به جدول برگردیم.

وی در ادامه افزود: باید پذیرفت شرایط ویژه ای در جدول به وجود آمده است و باز هم ما نیاز به برد مقابل دیگر حریفان داریم.

فرامرزی پس در مورد تیم " الاهلی " تصریح کرد: شاید الاهلی مانند الهلال قوی نباشد ولی باید پذیرفت تیم خوبی است و به طور قطع هر بازی شرایط خاص خود را دارد و چون بازی خانگی است ما باید با برد از زمین خارج شویم شناخت کاملی از الاهلی داریم و شرایط و نوع بازی این تیم را از طریق CD دیده ایم و باید عنوان کرد کادر فنی ما بازیهای این تیم را دیده و نقاط ضعف و قوت الاهلی را به خوبی شناخته است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان اضافه کرد: به طور قطع ما برای کسب هر سه امتیاز نیاز مبرم داریم زیرا نتیجه در ارتقا جدولی ما در جام باشگاههای آسیا موثر است و به صعود می توانیم بیشتر فکر کنیم.

وی سپس در مورد شرایط تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد: تمرینات خوبی انجام داده ایم و باتوجه به بازی گذشته شرایط ما مطلوب است و باید اعلام کنم خدا را شکر محروم نداریم ولی جهانبازیان مصدوم هستند و باید مورد عمل جراحی قرار گیرند.

فرامرزی سپس با اشاره به سه بازی باقی مانده و قهرمانی در لیگ برتر بیان کرد: باید بپذیریم امسال شرایط لیگ پیچیده است و هیچ تیمی از پیش قهرمانی نیست. بعضی ها می گویند شانس سپاهان کم شده است ولی اصلاً این گونه نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و خلاصه اینکه تلاش ما رسیدن به عنوان قهرمانی است که امیدوارم محقق شود.

سرپرست سپاهان اصفهان در پاسخ به سوال اینکه آیا قول برد مقابل الاهلی می دهید؟! گفت: در فوتبال حرفه ای امروز قول دادن مبنی بر برد کار درست و حرفه ای نیست ولی می توان قول داد که همه تلاش خود را به جهت برد مقاب الاهلی بکار می گیریم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم تیم ما بتواند از مرحله ی گروهی صعود و با تلاش بازیکنان هم بتواند قهرمانی لیگ برتر سال را بدست آورد زیرا تیم ما برای قهرمانی در لیگ و صعود مقتدرانه از مرحله گروهی برنامه ریزی و هدف گذاری کرده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر