|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۷۹

نایب رییس انجمن:

یلدا قاسمی گفت: رقابت های لیگ کشوری و سپک تاکرای بانوان از کیفیت و کمیت مناسب و امیدوار کننده ای برخوردار بوده است.

یلدا قاسمی نایب رئیس انجمن سپک تاکرا در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: در رقابت های لیگ سپک تاکرا بانوان که در دوره دسته اول و برتر برگزار شد سیستم ها رقابت نزدیک فشرده ای داشتند و همه با آمادگی خوبی حضور پیدا کرده بودند و این مسئله به کیفیت رقابت ها افزوده بود.

وی ادامه داد: بسیاری از استان ها در مسابقات با دو تیم در لیگ شرکت کرده بودند. این مسئله کمیت مسابقات را در سطح خوب و مناسبی قرار داده بود.

قاسمی تصریح کرد: کادر داوری و قضاوت مسابقات عملکرد مناسبی داشتند و با استفاده از تجربیات پیشکسوتان داوری قضاوت رقابت ها در بهترین شرایط انجام شده است.

نایب رئیس بانوان انجمن سپک تاکرا درخصوص برگزاری رقابت های جوانان گفت: در نظر داریم مسابقات زیر ۱۸ سال بانوان را برگزار کنیم تا توجه به رده های سنی پایه و شناخت استعدادهای این بخش را هم در برنامه داشته باشیم.

قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: در توسعه و پیشرفت سپک تاکرای بانوان انجمن زحمات زیادی متحمل شده و از ما حمایت می کند. توجه مردان قابل تقدیر است. از طرفی مساعدتهای شهرداری تهران جهت پیشرفت و گسترش این رشته در بخش بانوان قابل ستایش و تقدیر است.

انتهای پیام /

ارسال نظر