|
|
کدخبر: ۱۴۷۴۰۱

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: در این بازی از امتیاز میزبانی برخورداریم و برای کسب هر ۳ امتیاز این بازی تلاش کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندرخصوص بازی روز چهارشنبه این تیم اظهار داشت: از امتیاز میزبانی برخورداریم و برای کسب هر ۳ امتیاز به میدان می رویمخ و امیدواریم با کمک خداوند و حمایت هواداران بازی خوبی ارائه دهیم و هر ۳ امتیاز را در خانه نگه داریم.

وی درخصوص وضعیت و شرایط تیم گفت: الحمدالله بعد از برد روحیه بچه ها خیلی خوب شده و امیدوار هستیم که این بازی را ببریم و جای خودمان را مستحکم کنیم.

وی افزود: کادر من روی نقاط ضعف و قوت حریف با تیم کار کردند و امروز هم قرار است فیلم بازی های حریف را ببینیم تا بیشتر هماهنگ شویم.

عقیلی در مورد قانون جدید سال بعد افزود: سه تا مستقیم است و یکی پلی آف است، مطمئن باشید در سالهای آتی نه فقط برای ایران، بلکه برای سایر کشورها نیز کمتر خواهد شد، یکسری کشورها مانند عراق، نماینده آی ندارد، این کشورها اگر بتوانند زیر ساختارها را قوی کنند، می توانند سهمیه داشته باشند ایران هم فقط یک ورزشگاه آزادی را دارد که می تواند جام باشگاه ها را برگزار کند. ما باید روی زیرساخت ها کار کنیم.

مدافع با اخلاق تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که اگر همه این بازی پنالتی به نفع سپاهان گرفته شود ولی زننده آن خواهد بود گفت: بله، البته در بازی قبلی نیز به صلاح بود که پنالتی گل نشود.
عقیلی در مورد پاداش پس از برد بازی قبلی بیان کرد: مسئولان قول پاداش دادند ولی هنوز به دست ما نرسیده است.

عقیلی در مورد حضور کرانچار در فصل بعد در سپاهان اظهار داشت: وقتی یک مربی و باشگاه از هم با هم بودن راضی هستند، این که بخواهند یک مربی را عوض کنند یک ریسک بزرگی است. باید همه جوانب را درنظر بگیرید مربی خوب کمتر پیدا می شود.

وی درخصوص حمایت هواداران گفت: همانطور که قبلا نیز گفتیم حضور یار دوازدهم مهم است دربازی قبلی با وجود هوای سرد و بارندگی، هواداران این سیر را آمدند و ما را حمایت کردند امیدوارم که در بازی روز چهارشنبه نیز از حمایت هواداران بهره مند شویم.

عقیلی شانس قهرمانی در لیگ سیزدهم ایران را از آن فولاد خوزستان دانست و خاطرنشان کرد: البته امیدوارم که سپاهان بتواند قهرمان شود.

انتهای پیام /ارسال نظر