|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۸۳

رونالدو بی دلیل بهترین بازیکن جهان نشده است

خبرگزاری تسنیم: سرمربی شالکه در پی شکست شاگردانش مقابل رئال به کهکشانی ها هشدار داد بایرن موینخ در مصاف با هر تیمی دردسرساز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسینم، تیم فوتبال شالکه شب گذشته(سه شنبه) در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ بر یک مغلوب رئال مادرید شد تا در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت با شکست ۹ بر ۲ از راهیابی به دور بعد بازماند.

یِنس کلر، سرمربی شالکه پس از این بازی گفت: تمام افرادی که این بازی را مشاهده کردند دیدند که ما برای اعاده حیثیت بازی کردیم و به همین افتخار می کنیم. شالکه از لحاظ روحی بازی خوب و محکمی از خود نشان داد. رئال در این بازی چندین موقعیت گلزنی مسلم داشت ولی رالف فارمان درون دروازه عملکردی فوق العاده داشت. بازیکنان ما با نمایشی که از خود ارائه دادند اعاده حیثیت کردند. کارهای تهاجمی ما در این بازی رضایت بخش بود ولی جای تأسف دارد که به نتیجه بهتری دست پیدا نکردیم.

وی افزود: ۲ اشتباه فردی ما را در ثبت یک نتیجه تساوی مقابل رئال در سانتیاگوبرنابئو ناکام گذاشت ولی با این حال از عملکرد بازیکنانم در این دیدار رضایت دارم. کریستیانو رونالدو هم بی دلیل بهترین بازیکن جهان نشده است، چون توانایی های او برجسته و فوق العاده است.

سرمربی ۴۳ ساله شالکه در پایان خاطرنشان کرد: بایرن مونیخ و رئال مادرید هر ۲ باشگاه های بزرگی هستند ولی به نظر من بایرن کمی بیشتر رقبای خود را از حیثمالکیت توپ به دردسر خواهد انداخت و در کل بایرن از رئال کمی قدرتمندتر است ولی تفاوت خیلی زیادی بین آنها وجود ندارد.

پیش از این بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی با غلبه بر آرسنال به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان راه یافته بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر