|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۴۲

خبرگزاری تسنیم: هافبک دفاعی تیم فولاد خوزستان، دیدار برگشت این تیم برابر بنیادکار ازبکستان را به دلیل محرومیت از دست داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، شهاب کرمی در دیدار مقابل بنیادکار در تاشکند کارت زرد گرفت و با توجه به دریافت کارت زرد در نخستین دیدار فولاد در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برابر الجیش قطر، دو اخطاره شد و بازی برگشت فولاد مقابل این تیم ازبکی را از دست داد.

این در حالی است که خیرالله کریموف، مدافع وسط و کاپیتان با سابقه بنیادکار نیز در همین بازی با کارت زرد داور کویتی مواجه شد و با توجه به دریافت کارت زرد در دیدار قبلی بنیادکار مقابل تیم الجیش قطر، در دیدار برگشت برابر فولاد ایران غایب خواهد بود.

این دیدار در حالی روز سه شنبه دوازدهم فروردین ماه سال جاری در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود که دیدار رفت ۲ تیم در تاشکند، با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در دیگر دیدار این گروه نیز تیم های الجیش قطر و الفتح عربستان که در بازی رفت در عربستان به تساوی بدون گل رضایت دادند، در دوحه به مصاف هم می روند.

آندرسون ویرا مارتینز از الجیش قطر و محمد الفهید از الفتح عربستان نیز ۲ بازیکن غایب این بازی به دلیل دو اخطاره بودن هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر