|
|
کدخبر: ۱۴۹۱۳۲

پرسپولیس - داماش در حضور تماشاگران

تماشاگران تیم داماش همچون فصل گذشته در حال توهین و فحاشی به اعضای تیم پرسپولیس هستند.

به گزارشگروه ورزش باشگاه خبرنگارانو به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ تماشاگران تیم داماش در شرایطی که بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس هنوز برای گرم کردن وارد زمین نشده بودند بارها و بارها اقدام به توهین و فحاشی علیه بازیکنان تیم پرسپولیس کردند.

این توهین ها به هنگام ورود سرخپوشان به زمین شدت بیشتری گرفت.

دیدار دو تیم پرسپولیس و داماش در شرایطی که قرار بود به علت تخلف تماشاگران در دیدار داماش و ملوان بدون حضور تماشاگران برگزار شود با این استدلال که کمیته استیناف هنوز به اعتراض باشگاه داماش به رای کمیته انضباطی رسیدگی نکرده است در حضور تماشاگران برگزار می شود.

این در حالی است که جلسه کمیته استیناف در آخرین یکشنبه سال گذشته برگزار شد اما معلوم نشد به چه دلیل پرونده محرومیت داماش به کمیته استیناف ارجاع نشده بود. هرچند که باشگاه پرسپولیس با استناد به آیین نامه انضباطی تاکید کرد محرومیت یک جلسه ای تیم داماش از حضور تماشاگر قابلیت ارجاع به کمیته استیناف را نداشته و این محرومیت قطعی و لازم الاجرا بوده است و باشگاه داماش تنها می توانسته درخواست کاهش جریمه ۱۰ میلیون تومانی را به کمیته استیناف ارجاع دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی رفت با داماش در شرایطی با کسر یک امتیاز مواجه شده بود که تماشاگران تیم مهمان از ابتدای بازی تا دقیقه ۸۵ اقدام به توهین و فحاشی علیه مدافع ملی پوش پرسپولیس(سیدجلال حسینی) کرده بودند و تماشاگران پرسپولیس در سایه تحریکات متعدد تماشاگران داماش در ۵ دقیقه پایانی عکس العمل هایی نشان داده بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس در سه فصل اخیر به واسطه احکامی که کمیته انضباطی پس از بازی های پرسپولیس و داماش اعلام کرده است با محرومیت های سنگین و صدور رای در کمترین زمان ممکن مواجه شده است که از آن جمله می توان به محرومیت چندین ماهه دو بازیکن پرسپولیس، کسر امتیاز و محرومیت از برگزاری دو بازی با حضور تماشاگر اشاره کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر