|
|
کدخبر: ۱۴۹۲۱۲

می توانستیم قبل از وقت اضافه گل بزنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی نفت تهران گفت: برتری مقابل استقلال را به خانواده های صبورمان تقدیم می کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، یحیی گل محمدی بعد از برتری یک بر صفر نفت مقابل استقلال گفت: هم در فاز دفاع و هم در فاز حمله خوب عمل کردیم. در ۹۰ دقیقه از موقعیت هایمان استفاده نکردیم اما در وقت اضافه به گل رسیدیم.

وی افزود: شناخت خوبی از استقلال داشتیم و مقابل این تیم خوب بازی سختی را انجام دادیم اما توانستیم در نهایت به برتری برسیم. این برد را به تمامی بازیکنان تقدیم کرده و به آنها به خاطر تلاش مضاعف شان خسته نباشید می گویم.

سرمربی نفت تصریح کرد: برای برد به زمین آمده بودیم چرا که مساوی به درد هیچ یک از دو تیم نمی خورد. بازی جذابی بود به خصوص در نیمه دوم که توپ روی هر دو دروازه زیاد می آمد. احتیاج به برد داشتیم و خوشبختانه تعویض هایمان هم جواب داد و به گل رسیدیم.

گل محمدی تاکید کرد: به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می گویم و به ویژه به خانواده های بازیکنان تیم نفت و خانواده خودم که در این یک سال صبور بودند و ما را حمایت کردند تبریک می گویم.

وی در مورد گلزنی تیمش در وقت اضافه یادآور شد: در طول ۹۰ دقیقه هم می توانستیم به گل برسیم. بازیکنان ما از نظر بدنی شرایط خوبی دارند و با دوندگی و بازی اثرگذار توانستیم در دقایق آخر و وقت اضافه به گل برسیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر