|
|
کدخبر: ۱۵۰۴۳۰

تکرار /

سرمربی تیم العین امارات در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و العین امارت گفت: در تبریز بازی سختی داریم و سعی داریم با ارائه یک بازی خوب نتیجه مناسب را کسب نماییم.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛سرمربی تیم العین زلاتکو دالیچ در خصوص تیم تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تیم خوب و با تجربه ایست بازیکنانی چون کریمی را دارد که بازی سازی بسیار خوبی دارد، تنها مشکل تیم ما برای بازی فردا هواست، چراکه اخلاف دمایی بالایی وجود دارد و این کار را برای ما سخت می کند ولی ما تمام تلاش خود را می کنیم که با کسب نتیجه در این بازی به صورت مستقیم صعود کنیم.

او در خصوص استقبال مسئولین تیم تراکتورسازی گفت: بار دوم است که به ایران آمده ام، استقبال خوبی از ما صورت گرفت و من همین جا تشکر می کنم و بار اولی که آمده ام یک بر صفر مقابل استقلال تهران برنده شده ام. و امید دارم این برد ها را تداوم بخشم.

تراکتور تیم بسیار قدرتمندی است و بازی بسیار خوبی ارائه می کند و من می دانم فردا هواداران زیادی به استادیوم می آیند و مطمئنم شرایط متفاوتی نسبت به بازی قبلی دو تیم حاکم خواهد بود درست است در بازی قبلی ما برنده شدیم ولی این برد انرژی زیادی از ما گرفت و شرایط در این بازی برای ما بسیار سخت است.

او در خصوص نقاط ضعف تراکتورسازی تبریز گفت: من نمی توانم نقاط ضعف این تیم را بگویم ولی در بازی قبلی دیدم که تراکتورسازی در میانه میدان بسیار خوب عمل می کند و پاسکاری های پرتعداد و حرفه ای را انجام می دهد ما سعی داریم با یک پرس ایده آل جلوی کار خط میانه تراکتور را بگیریم.

الکس بروس بازیکن استرالیایی تیم العین در خصوص بازی فردا گفت: درست است در العین این تیم را بردیم ولی شرایط در این بازی بسیار سخت است چراکه در تبریز و در این شرایط آب و هوایی بازی کنیم. این شرایط برای هر دو تیم است ولی برای ما که اختلاف دمایی زیادی با تبریز داریم شرایط سخت است.

انتهای پیام /

ارسال نظر