|
|
کدخبر: ۱۵۰۴۹۰

سرمربی منچستریونایتد پیش از دیدار رفت با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا تاکید کرد با توجه به یکسان بودن انگیزه های ۲ تیم دوست دارد تیمش برنده این پیکار باشد.

به گزارشخبرگزاری فارس، منچستریونایتد در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب(سه شنبه) در ورزشگاه اولدترافورد میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

یونایتدها در این فصل شرایط خوبی ندارند. عدم ثبات در نتیجه گیری آنها را در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس قرار داده و احتمال عدم حضور در دیدارهای اروپایی در فصل آینده را نیز بالا برده است.

دیوید مویس در مورد رویارویی با بایرن مونیخ گفت: در دوره کوتاهی که در منچستریونایتد حضور دارم، تجربه خوبی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کردم. اکنون باید یک دیدار سخت مقابل بایرن مونیخ داشته باشم. به نظر من فشار روی هر دو تیم وجود دارد زیرا همان قدر که ما می خواهیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم آنها نیز به همان اندازه خواهان رسیدن به برد هستند. این بدان معنا است که انگیز ه های دو تیم یکسان است. ما با دانستن اینکه یکی از تیم های خوب حاضر در این مرحله هستیم با به این دیدار می گذاریم. باید این موضوع را بیش از پیش به نمایش بگذاریم. همه بازیکنانم را باور دارم و می دانم که می توانیم این کار را انجام دهیم.

مویس در ادامه عنوان کرد: احساس می کنم که همه شاگردانم می خواهند فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند. در تمرین ها روحیه و رفتار آنها چنین چیزی را نشان می داد. همه آنها می خواستند در یک دیدار بزرگ به میدان بروند. اکنون یک دیدار بزرگ پیش رو داریم. روشن است که در دو دیدار رفت و برگشت باید خیلی خوب باشیم. دیدار برگشت در آلمان اهمیت بالایی دارد. برای رسیدن به مرحله بعد باید در دیدار رفت که در خانه خودی برگزار می شود حواسمان را جمع کنیم. بدون شک دوست داریم با پیروزی در دیدار رفت به استقبال دیدار برگشت در آلمان برویم.

انتهای پیام / ش

ارسال نظر