|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۷۳

در شرایط سخت بهتر کار می کنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی استقلال دیدار این تیم برابر الجزیره را آخرین شانس آبی پوشان برای ماندن در لیگ قهرمانان آسیا دانست.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردا(چهارشنبه) مقابل الجزیره امارات گفت: در جدول شرایط خوبی نداریم و ۳ بازی باقی مانده هر کدام حکم یک فینال را برای ما دارد و بازی با الجزیره آخرین شانس ما برای بقا در آسیا محسوب می شود.

وی افزود: در بازی رفت مقابل الجزیره خوب بازی کردیم اما خوش شانس نبودیم و معتقدم می توانستیم در دقایق آخر ۳ امتیاز را کسب کنیم. همانطور که پیش از بازی رفت گفتم تیم الجزیره در ۵۰ متر رو به جلو خطرناک است و از بازیکنان بسیار خوبی از جمله شماره ۱۰ خود سود می برد اما ما هم استقلال هستیم و آمده ایم تا در این بازی به پیروزی برسیم و به جدول بازگردیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی مبنی بر اینکه چقدر برای استفاده از آخرین شانس خود آماده هستید، گفت: فوتبال مثل شطرنج است. در شطرنج باید حواس تان به حرکات حریف هم باشد. باید روی اشتباهات فردی و تاکتیکی مان کار کنیم تا بخش عمده ای از امتیازاتی که در بازی های قبلی از دست داده ایم را جبران کنیم. در بازی های قبلی روی اشتباهات فردی خیلی متضرر شدیم.

قلعه نویی تاکید کرد: تیم های ایرانی و در کل مردم ایران در شرایط سخت بهتر عمل می کنند و در بازی فردا با ارائه یک بازی منطقی و تاکتیکی به دنبال کسب پیروزی هستیم. برای پیروزی باید تیم الجزیره را در ۵۰ متر رو به جلو از طریق هافبک های مان پرس کرده تا ارتباط بین هافبک و مهاجمان آنها را قطع کنیم.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش در دیدار با الجزیره عنوان کرد: برای این بازی عمران زاده را به دلیل ۲ اخطاره بودن و مجید غلام نژاد و سیاوش اکبرپور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

قلعه نویی در پایان گفت: تاکنون ۵ بار مقابل الجزیره به عنوان سرمربی حضور داشتم. ۲ بار در سال ۸۷ با استقلال و زمانی که براگا سرمربی این تیم بود، ۲ بار با سپاهان و یک بازی هم در بازی رفت مقابل این تیم مربیگری کرده ام.

انتهای پیام /

ارسال نظر