|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۲۲

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سرنوشت تیم های صعودکننده از گروه مان در لیگ قهرمانان آسیا همچنان پیچیده و مبهم است.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسو به نقل از سایت باشگاه سپاهان، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار تیم های سپاهان ایران و الاهلی امارات یادآور شد: مسابقه خوبی را شاهد بودیم. دو تیم موقعیت های خوبی را خلق کردند اما در نهایت دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

وی ادامه داد: موقعیت های خوبی در اختیار ما قرار گرفت که تبدیل به گل نشد و یکی از آنها نیز به تیر دروازه خورد که این موقعیت ها می توانست ما را به پیروزی برساند. الاهلی نیز به لطف مهارت های انفرادی برخی بازیکنانش موقعیت هایی را بر روی دروازه ما خلق کرد.

کرانچار در مورد تیم های گروه که شانس صعود دارند خاطرنشان کرد: الاهلی شرایط خوبی برای صعود پیدا کرده است اما هنوز سخت است که در مورد شانس های صعود صحبت کنیم. ما اگر دو دیدار آینده خود را با پیروزی پشت سر گذاریم شرایط برای صعودمان مهیا می شود و البته شاید سایر رقابت ها به گونه ای رقم بخورد که به طور کامل نیاز به شش امتیاز برای صعود نداشته باشیم. به هر حال شرایط سختی داریم و وضعیت تیم های صعودکننده هنوز مبهم و پیچیده است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: تا پایان رقابت ها به مبارزه خود ادامه می دهیم و امیدوار به موفقیت در دو دیدار آینده مان هستیم.

ارسال نظر

پربیننده ترین