|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۷۸

خبرگزاری تسنیم: رأی حرکتی که دروازه بان تیم فوتبال استقلال در دیدار این تیم با ملوان انجام داد از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، مهدی رحمتی که در دیدار ملوان - استقلال در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۲ باعثتحریک هواداران ملوان شده بود و در پایان این دیدار نیز یک حرکت منشوری را انجام داد، ابتدا توسط کمیته انضباطی به دلیل رفتار غیرمتعارف و نادرست به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و تذکر گرفت که با رعایت شئونات اخلاقی از هرگونه رفتار غیرورزشی پرهیز کند.

این رأی با واکنش های مختلفی روبه رو شد تا اینکه رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد جریمه سیدمهدی رحمتی تنها به دلیل تحریک هواداران ملوان بوده و در صورت محرز شدن عکس ها و فیلم هایی که از وی گرفته شدهاحتمال محرومیت دروازه بان استقلال در رأی جدید کمیته انضباطیوجود دارد.

اسماعیل حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در این خصوص عنوان کرد: آقای رحمتی به کمیته انضباطی آمد و در جلسه شرکت کرد. ما هم با بررسی اتفاقات دیدار ملوان - استقلال حکم را نوشته ایم و آماده اعلام است.

وی در توضیح اینکه چرا رأی تاکنون اعلام نشده است، گفت: حکم را صادر کردیم اما به دلیل برخورد با تعطیلات اعلام آن به بعد از تعطیلات موکول شد و در اولین فرصت رأی جدید را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین