|
|
کدخبر: ۱۵۱۰۵۵

باید در بازی برگشت مراقب دورتموند باشیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی رئال مادرید پس از برتری مقابل دورتموند با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش از رویای خود برای قهرمانی در اروپا صحبت کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی پس از برتری ۳ بر صفر کهکشانی ها مقابل میهمان خود، دورتموند در چارچوب دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: از بازی تیمم و گل هایی که به ثمر رساندیم، رضایت دارم. بازی آسانی نبود ولی ما عالی شروع کردیم، سپس ریتم تیم ما کمی کُند شد و دورتموند در نیمه دوم تیم خطرناک تری نشان داد.

وی اضافه کرد: باید خودمان را برای بازی برگشت در زمین دورتموند آماده کنیم، آنها روی ضدحملات تیمی سریع و خطرناک هستند ولی خط دفاع ما در این بازی خوب بود. آنها را تحت فشار قرار دادیم تا از ارسال پاس های بلندشان جلوگیری کنیم.

آنچلوتی گفت: ایسکو عالی بود و در کارهای دفاعی هم عملکرد خوبی داشت. او بازیکن فوق العاده باکیفیتی است. ایسکو به بازی در پستی که مقابل دورتموند به بازی گرفته شد، عادت نداشت. رونالدو هم از ناحیه زانو مشکل داشت و او را بیرون کشیدیم تا ریسک نکرده باشیم. کریستیانو مصدوم نیست و تنها مشکل جزیی دارد.

سرمربی ایتالیایی تیم اول شهر مادرید درباره اینکه می توانند دهمین عنوان قهرمانی در رقابت های اروپایی را به دست بیاورند، عنوان کرد: من هر روز به این موضوع فکر می کنم به خصوص زمانی که چنین بازی هایی را از خود به نمایش می گذاریم. این پیروزی انگیزه ما را برای کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا افزایش داد. پس از اینکه در ۲ بازی اخیرمان عملکرد خیلی خوبی نداشتیم در این بازی عملکرد عالی از خود به نمایش گذاشتیم.

آنچلوتی ۵۴ ساله اظهار داشت: رویای حضور در فینال این رقابت ها را داریم ولی همچنان ۳ بازی تا رسیدن به این هدف مان باقی مانده است. نتیجه ای که در این بازی رقم خورد نشان می دهد که ما برای بازی برگشت کار ساده تری داریم ولی باید مراقب دورتموند باشیم.

دیدار برگشت ۲ تیم سه شنبه آینده در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به میزبانی دورتموند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر