|
|
کدخبر: ۱۵۵۸۲۷

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد:

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: قرارداد من با پدیده یک ماه دیگر به اتمام می رسد و تاکنون مذاکره ای برای ادامه همکاری نداشته ایم.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمشهد مقدس، اکبر میثاقیان عصر امروز در مراسم استقبال از بازیکنان تیم پدیده که در محل باشگاه پدیده برگزار شد اظهار کرد: به تمام مردم مشهد تبریک می گویم، بعد از حدودا ۷ سال به مشهد برگشتم تا زیر سایه امام رضا(ع) برای صعود یک تیم مشهدی به لیگ برتر تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: ما در واقع یک مجموعه بودیم که برای ساخت یک تیم نو سختی های خاصی کشیدیم، مثل یک ماشین که تازه شروع به کار کرده است، ولی توانستیم به لیگ برتر برسیم، می دانید که در اواسط کار بازیکنان خوبی مثل بادامکی، شکوری، مهر آزما را از ما گرفتند ولی با این حال توانستیم با میدان دادن به بازیکنان جوان خود به هدفی که می خواستیم برسیم.

میثاقیان در رابطه با ابتدای کارش در پدیده بیان کرد: در اوایل شروع کار، با وجود اینکه تیم با کمبود تماشاگر مواجه بود مدیران و مسئولان رده بالای تیم خوشبختانه دلسرد نشدند و به کار ادامه دادند، از آقای پهلوان هم تشکر ویژه ای می کنم که همه شرایط لازم را فراهم کردند.

وی با اشاره به کار سخت تیمش در گروه الف مسابقات لیگ دسته اول آزادگان افزود: گروه ما با گروه ب مسابقات خیلی فرق داشت، در این گروه حدود ۱۲ تیم برای صعود به لیگ برتر بسته شده بودند و بازی ها به مراتب سنگین بود، در اواسط فصل هم حواشی برای تیم ایجاد کردند اما خوشبختانه توانستم این حواشی را کنترل کنم تا تیم از مسیر اصلیش دور نشود.

میثاقیان در رابطه با خرج میلیاردی تیم پدیده در این مسابقات گفت: پول تنها یک فاکتور است و اینکه بگوییم چون فلان تیم پولدار است پس صعود می کند و چون تیم دیگر بی پول است سقوط می کند کاملا اشتباه است، تعامل است که مهمترین نقش را در صعود پدیده به لیگ برتر داشت.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم سیاه جامگان و کسب دومین سهمیه لیگ توسط تیم های استان خراسان افزود: در مورد ابومسلم فقط می توانم بگویم متاسفم، با آن مشکلات که از ابتدای فصل گریبانگیر ابومسلم بود متاسفانه شناسنامه ورزش استان سرنوشت تلخی داشت.

سرمربی تیم پدیده مشهد در رابطه با آینده کاریش بیان کرد: قرارداد من با باشگاه پدیده یک ساله بود و یک ماه تا اتمام آن مانده است، تاکنون هم هیچ صحبتی برای ادامه همکاری با پدیده دریافت نکرده ام.

انتهای پیام /

ارسال نظر