|
|
کدخبر: ۱۵۵۸۲۹

هر کس بد ما به خلق گوید، ما صورت او نمی خراشیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: «هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره از او نمی خراشیم / ما خوبی او را به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم»، چطور آقازمانی از هفته پانزدهم که بد بازی می کرد صحبتی نکرد؟

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پیش از دیدار راه آهن و ذوب آهن اظهار داشت: این آخرین جلسه کنفرانس پیش از بازی است که در خدمت شما هستم و آرزو می کنم آینده فوتبالی ما روشن تر باشد و تمام حوادثی که قرار است در آینده رقم بخورد منطقی و فرهنگی که می تواند اشاعه گذار باشد به لحاظ اخلاقی در فوتبال ما تأثیر بگذارد.

وی افزود: شاید بیشتر سوال شما از ما این باشد که آیا فردا مقابل ذوب آهن بازی جوانمردانه ای شاهد خواهیم بود؟ من این مسئله را زودتر بیان می کنم و شما نباید این سوال را بپرسید چون از قبل و در سال های گذشته نیز ما بازی های جوانمردانه ای انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با بیان اینکه خوشبختانه برای دیدار فردا محرومی نداریم، ادامه داد: فوتبالی که ذوب آهن ارائه می کند قابل احترام بوده و بازی های این تیم با برنامه پیش رفته است. همیشه آرزو می کنم تیم ذوب آهن در همه شرایط موفق باشد. راه آهن نیز در نیم فصل دوم سیر صعودی داشته و مردمی که فوتبال را دنبال می کنند شاهد فوتبال خوبی از راه آهن بوده اند؛ امیدوارم در دیدار آخر بتوانیم به این روندمان ادامه دهیم.

در ادامه نشست، خبرنگاری داشت در مورد سامان آقازمانی و بحثهایی که بین این ۲ نفر رد و بدل شده بود سوال می پرسید که ابراهیم زاده بین صحبت های او گفت: قبل از اینکه سؤالتان را بپرسید من سوالی دارم و سوالم این است که آیا بازیکنانی که مقابل پرسپولیس در تیم حضور داشتند خوب نبودند؟ اگر خوب بودند پس من انتخاب درستی کرده ام. جواب سوال تان در مورد آقازمانی را می توانید از زندی سرپرست تیم بپرسید و ببینید که پس از اینکه ارنج تیم مشخص شد چه شد؟

وی ادامه داد: آقازمانی در نیم فصل اول حدود ۸ بازی برای ما انجام داد و در نیم فصل دوم در هفته های ۱۸ و ۱۹ به میدان رفت و فکر می کنم در بازی دوم اخراج شد. فکر می کنید دلیل بازی نکردن آقازمانی در این مدت چیست؟ شاید کسانی که جانشین او شده اند خوب بازی کرده اند. در این مدت علیزاده به جای او بازی می کرد و عملکرد خوبی داشت به همین دلیل آقازمانی شرایط حضور در ترکیب را پیدا نکرد. آقازمانی به دلیل علاقه شدیدی که به بازی کردن دارد پیش از هر بازی می گوید که انگیزه زیادی دارد ولی در تیم ما ۲۵ بازیکن هستند که همه انگیزه دارند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن اضافه کرد: آقازمانی از ابتدای هفته قبل از بازی با پرسپولیس مدام می گفت انگیزه زیادی دارد و تنها بازیکنی بود که این طور صحبت می کرد. من پیش از اینکه اسامی بازیکنان را اعلام کنم به آقازمانی گفتم که ما ۲۰ بازیکن برای این بازی داریم و ممکن است ۱۱ نفر در زمین، ۷ نفر ذخیره و ۲ نفر روی سکو بنشیند و ممکن است تو در هر کدام از این حالت ها باشی. اگر فکر می کنی هرکدام از این شرایط باعثناراحتی ات می شود می توانی از همین حالا اردو را ترک کنی. او در آن لحظه صحبتی نکرد و خداحافظی کرد و به اتاقش رفت.

ابراهیم زاده با خواندن پیامکی از آقازمانی خاطرنشان کرد: پیامکی که او داد این است؛ «منصورخان به شما اطمینان دارم و می دانم که بهترین تصمیم را می گیرید و من هم تابع تصمیم شما هستم. یا علی» در واقع او خودش را در اختیار ما قرار داد و فردا که اسامی ۱۱ نفر را خواندیم او در میان ذخیره ها بود و در این شرایط ۲ حالت وجود داشت؛ یکی اینکه ما عقب بیفتیم و دیدید وقتی این اتفاق افتاد ما از مهاجمان استفاده کردیم اما اگر جلو بودیم فکر می کنید اولین کسی که می توانست در خط هافبک خوب ظاهر شود چه کسی بود؟ سامان آقازمانی اما او با تفکراتش این صحبت ها را انجام داده است.

وی تصریح کرد: «هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره از او نمی خراشیم / ما خوبی او را به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم»، چطور آقازمانی از هفته پانزدهم که بد بازی می کرد صحبتی نکرد؟ شما که این همه راجع به این بازیکن سوال می پرسید، چقدر وقت تان را برای بازیکنانی چون عظیمی، علیزاده و علیپور می گذارید؟(در این لحظه یکی از خبرنگاران به ابراهیم زاده گفت که این سوال را تنها یک خبرنگار پرسیده و ۱۰ دقیقه است شما درباره آن صحبت می کنید، قرار نیست که همه را جمع ببندید) ابراهیم زاده نیز به این خبرنگار گفت؛ من به شما احترام می گذارم ولی شما در جلسات گذشته سعی کردید به نوعی با من مقابله کنید.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن تأکید کرد: باز هم می گویم چرا درباره بازیکنی چون علیپور که چند بازی پشت سر هم گل های خوبی زده صحبت نمی کنید؛ امروز به احترام شما پاسخ دادم و می توانستم حرفی نزنم.

ابراهیم زاده درباره جایگاه راه آهن در پایان فصل و اینکه آیا پیش بینی می کرد راه آهن در این جایگاه قرار گیرد، گفت: هر تیمی در اول فصل می گوید هدفم این است و برای هدفش دنبال ابزار می گردد. آیا شما اطلاع دارید که ما دنبال چه بازیکنانی بودیم و نتوانستیم آنها را جذب کنیم؟ بازیکنانی چون هاشم بیک زاده با راه آهن قرارداد هم بست و یا مهدی سیدصالحی و محمد قاضی را نتوانستیم جذب کنیم. از طرفی میلاد نوری مصدوم شد و در نیم فصل دوم هم به خاطر مشکلات مالی که از آن اطلاع دارید نتوانستیم تیم مان را تقویت کنیم اما خوشحالیم که در این شرایط بد لیگ را به خوبی به پایان می رسانیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر