|
|
کدخبر: ۱۵۸۸۴۲

ادعای مربی پیشین بارسلونا:

خبرگزاری تسنیم: یکی از سرمربیان پیشین آبی واناری های کاتالونیا کم کاری مسی را در بازی بارسا و اتلتیکو در ویسنته کالدرون، مسبب شکست آبی واناری ها و حذف شان از لیگ قهرمانان اروپا دانست.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، رادومیر آنتیچ، سرمربی اسبق بارسلونا ادعا کرد لیونل مسی در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه اتلتیکومادرید، به خودش فشار نیاورده است، چون از پست جدیدی که خراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی کاتالان ها به او داده بود، رضایت نداشته است.

مارتینو در آن بازی که با شکست یک بر صفر کاتالان ها خاتمه یافت از مسی به عنوان بال چپ استفاده کرد اما مشخص بود که مسی در آن پست نمی تواند بازی خوبی ارائه کند. مسی در پست جدید خود یکی از کم کارترین بازیکنان میدان بود و در تمام طول بازی تنها ۶.۸ کیلومتر دوید که تقریباً ۳ کیلومتر کمتر از میانگین مسافتی بود که دیگر هم تیمی هایش پیمودند.

رادومیر آنتیچ اما معتقد است که مسی عمداً نخواسته بازی همیشگی اش را ارائه کند تا به این شکل اعتراضش را به تغییر پست خود نشان دهد. وی با تشبیه وضعیت مسی به شرایطی که ریوالدو، هافبک برزیلی اسبق بارسلونا در زمان مربیگری لوئیز فن خال داشتف گفت: مسی در بازی برابر اتلتیکومادرید زیاد ندوید، چون سرمربی تیم به او گفته بود که به عنوان یک بال بازی کند. پاسخ مسی هم اینگونه بود: اگر می خواهی به عنوان بال بازی کنم، فقط همین کار را انجام می دهم.

آنتیچ افزود: شرایط مسی تا حد زیادی شبیه وضعیتی بود که ریوالدو در زمان مربیگری لوئیز فن خال داشت. فن خال ریوالدو را مجبور می کرد به عنوان بال چپ بازی کند اما او هر زمان که صاحب توپ می شد فوراً آن را به وینستون بوگارد پاس می داد. کاملاً مشخص است که بارسلونا از یک مشکل بزرگ رنج می برد و من نمی دانم که این تیم چگونه می خواهد مسی، نیمار و آندرس اینیستا را در ترکیب و کنار هم قرار دهد.

مربی پیشین کاتالان ها تصریح کرد: به نظر من مسی بعد از تمام کارهایی که برای بارسلونا انجام داده است، بازی به عنوان بال چپ را نخواهد پذیرفت. برای او بازی به عنوان بال چپ یک چیز است و درگیر بازی شدن چیز دیگر.

آنتیچ که سال ۲۰۰۳ هدایت بارسلونا را بر عهده داشت و همچنین مربیگری در اتلتیکو و رئال مادرید را هم تجربه کرده است، در پایان خاطرنشان کرد: یک مشکل دیگر بارسلونا این است که فکر می کند بازیکنان خوب همیشه می توانند تیم های خوب بسازند. به نظر من این مشکل بزرگ تر بارسلونا در حال حاضر است.

انتهای پیام /

ارسال نظر