|
|
کدخبر: ۱۵۹۱۵۵

دایی گفت برای فصل بعد زود تصمیم نگیرید

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که قصد شکایت از یک برنامه تلویزیونی را دارد.

قاسم دهنوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیتش بعد از پایان لیگ گفت: از باشگاه پرسپولیس ۷۰۰ میلیون طلب دارم و باید ببینم پول ما را می دهند یا خیر، آقای رویانیان اعلام کرده که مشکل همه بازیکنان را حل می کند.

وی ادامه داد: بعد از پایان لیگ از قول من گفته بودند می خواهم از پرسپولیس به فیفا شکایت کنم که این مسئله را تکذیب می کنم. من با پرسپولیس مشکل مالی دارم اما از این باشگاه شکایت نمی کنم.

هافبک پرسپولیس در خصوص اهدای پاداش به سرخپوشان توسط حسین هدایتی، اظهار داشت: آقای هدایتی لطف کردند و نفری ۱۰ میلیون تومان به ما پاداش دادند. هدایتی نمونه یک هوادار ۶ آتشه پرسپولیس است.

دهنوی درباره اینکه آیا فصل بعد هم در پرسپولیس می ماند یا خیر، عنوان کرد: هنوز مشخص نیست چه کار می کنم، امسال می خواهم اشتباه نکنم تا حاشیه کمتری داشته باشم. البته علی آقا(دایی) به ما گفت برای فصل بعد زود تصمیم نگیریم هر چند همه چیز منوط به شرایط پرسپولیس است. اگر من را خواستند که به احتمال زیاد می مانم وگرنه از پرسپولیس می روم.

دهنوی در پاسخ به این سوال که آیا دوست ندارد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند، گفت: اگر قرار باشد در پرسپولیس بازی کنم مسلماً تمام تلاشم را انجام می دهم تا تیمم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد و دل هواداران واقعی مان را شاد کنیم نه آنهایی که پول می گیرند تا به فوتبالیست ها فحش بدهند.

وی در پایان با اشاره به برنامه ۹۰ گفت: متاسفانه در برنامه این هفته باز من را ترور شخصیتی کردند به خاطر همین می خواهم از این برنامه شکایت کنم. باید یاد بگیرند با آبروی مردم بازی نکنند. از روزی که به تهران آمدم نگذاشتند آرامش داشته باشم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین