|
|
کدخبر: ۱۵۹۲۷۸

در گفت وگو با تسنیم

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال نفت تهران اعتقاد دارد نایب قهرمانی لیگ برتر حق این تیم بوده نه پرسپولیس.

علی قربانی در خصوص ناکامی این تیم در راه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: متاسفانه در راه کسب عنوان قهرمانی در آخرین گام کم آوردیم. برای بازی با سپاهان و کسب ۳ امتیاز خیلی انگیزه داشتیم و در نیمه اول حتی ۲ بار هم توپ را به تیرک دروازه میزبان زدیم اما با بدشانس فرصت های صددرصدمان تبدیل به گل نشد.

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران خاطر نشان کرد: در ادامه بازی وقتی فرصت های ما تبدیل به گل نشد تیم میزبان فشار آورد و به گل رسید اما تلاش ما برای رسیدن به گل بی نتیجه ماند.

وی در خصوص دلایل اُفت بازیکنان نفت در دیدار مقابل سپاهان گفت: ارتفاع بالای فولادشهر و شرایط آب و هوایی سنگین این شهر یکی از عوامل مهمی بود که اجازه نداد مانند دیدارهای گذشته باشیم.

مهاجم نفت تهران همچنین یادآور شد: برای بعد از قهرمانی برنامه ریزی کرده و حتی نوع شادی بعد از قهرمانی و جشن قهرمانی مان را هم مشخص کرده بودیم و در نظر داشتیم در بازگشت از اصفهان تا تهران شادی کنیم اما متاسفانه قهرمانی قسمت مان نشد و در عین شایستگی از آن باز ماندیم.

قربانی در خاتمه تصریح کرد: بین ما و فولاد حق یک تیم قهرمانی بود که نهایتاً فولاد آن را کسب کرد. معتقدم دومی به جای پرسپولیس حق ما بود و نفت برای نایب قهرمانی استحقاق بیشتری نسبت به پرسپولیس داشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین