|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۴۵

با حضور رئیس کمیته ملی المپیک؛

اولین نشست مرکز نظارت بر تیم های ملی عصر روز گذشته با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و اعضای کمیته علمی در محل این مرکز برگزار گردید.

به گزارشگروه ورزشی یاشگاه خبرنگاران؛ این نشست به منظور جمع بندی نتایج حاصله از نشست های تخصصی با روسا و کادر فنی فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی و سیاستگذاری در خصوص این بازیها در مرکز نظارت بر تیمهای ملی برگزار گردد.

در این نشست کیومرثهاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به اهمیت فعالیت مرکز نظارت بر تیمهای ملی و انتصاب ریاست جدید آن به خلاء نبود چنین مرکزی در جهت اجرایی نمودن مصوبات هیات اجرایی اشاره کرد و گفت: شورای ارزیابی و تحلیل فنی به عنوان مکمل در کنار مرکز نظارت بر تیمهای ملی در راستای اهدافی که برای آنها ترسیم شده عمل خواهد نمود.

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت پشتوانه علمی و تصمیمات این مرکز افزود: ما با همکاری کلیه کمیته ها و به خصوص کمیته علمی برای موفقیت در بازیهای آسیایی و المپیک برنامه ریزی می کنیم.

در ادامه جلسه اعضا برای برگزاری یک همایش علمی یک روزه با حضور کارشناسان ورزشی و پیشکسوتان با محوریت ارزیابی کاروان ایران در بازیهای آسیایی اینچئون به توافق رسیده و مقرر شد هررشته بر اساس میزان امیدواری آنها به مدال آوری و تفکیک رنگ مدالها طبقه بندی شده و برای هر سطح برنامه های خاصی در نظر گرفته شود.

اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، علیجانی، دهخدا، سررشته، برجسته، قاسمی و خانم نظرعلی افراد حاضر در این نشست بودند.
انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین