|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۹۶

هافبک بارسلونا اعلام کرد که هم تیمی هایش در فینال کوپا دل ری خواهند جنگید و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نمی کنند.

به گزارشخبرگزاری فارس، آندرس اینیستا پیش از دیدار امشب تیمش در فینال رقابت های کوپا دل ری اظهار داشت: وقتی کارها مطابق برنامه پیش نمی رود، غمگین می شوید، رنج می برید و سپس خودتان را بالا می کشید. خیلی وقت ها در رویدادهای بزرگ بازیکنان احساس مسئولیت خودشان را نشان می دهند. ما اولین کسانی هستیم که از عملکرد خودمان انتقاد می کنیم. از مسئولیت خودمان شانه خالی نمی کنیم اما گاهی کارها همان طور که شما می خواهید پیش نمی روند.

وی ادامه داد: وقتی به خانه رسیدم و به رختخواب رفتم، با این آگاهی به خواب رفتم که تمام تلاشم را برای پیروزی به کار بسته بودم. از همان ابتدا فصل آسانی نداشتیم. باید این مسائل را پشت سر بگذاریم. این حقیقت زندگی است. در پایان باید تمام این ها را پشت سر بگذاریم. نمی توانید متوقف شوید و روی برخی مسائل مکثکنید. سخت بود اما در فینال هستیم و تا پایان برای قهرمانی در لالیگا می جنگیم.

هافبک بارسلونا خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم قهرمان جام حذفی شویم، باید در بهترین شرایطمان باشیم. درست است که هفته ای را پشت سر گذاشتیم که ناکامی های زیادی داشتیم اما باید این مسائل را کنار بگذاریم. گاهی تفکیک مشکلات دشوار است. این رقابت متفاوتی است و ما درباره هیچ چیز به جز فینال و قهرمانی فکر نمی کنیم. با اعتماد به نفس به این مسابقه می رویم و می توانیم عملکرد فوق العاده ای داشته باشیم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر

پربیننده ترین