|
|
کدخبر: ۱۵۹۴۸۳

رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال:

بهروان گفت: درباره استقرار بازرسان مالی در لیگ برتر گفت: این شیوه هر ساله است که سازمان بازرسی نیرو به سازمان لیگ می فرستد.

بهروان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: بازرسان برای شفاف سازی امور مالی درسازمان لیگ مستقر شدند. مهمترین بخش عملکرد مالی سازمان لیگ برتر است که قرار است بازرسان آن را بررسی کنند.

بهروان درادامه اظهار داشت: ما خوشحالیم که بازرسان درسازمان لیگ برتر مستقر شدند. به نظرم نظارت باعثمی شود که اتفاقات ناگوار درفوتبال کمتر رخ دهد.

وی درباره ندادن بازیکن به تیم ملی از سوی چهار باشگاه گفت: این موضوع مربوط به کمیته تیم ملی فوتبال است و به ما ارتباطی ندارد، ما همکاری لازم را با تیم ملی انجام دادیم و مسابقات را سر موقع تمام کردیم و مابقی مسائل به ما ارتباطی ندارد.

وی درباره بازی رفت پلی آف بین تیمهای فوتبال پیکان و سیاه جامگان گفت: بازی پلی آف حساس و مهم است چرا که با یک گل هم تیم برنده به لیگ برتر صعود می کند. بازی دیروز درتهران بود که با نتیجه مساوی به پایان رسید و بازی برگشت هم در مشهد برگزار می شود که امیدواریم بازی خوبی شود.

وی درادامه اظهارداشت: در بازی دور رفت یک خطا درمحوطه جریمه برروی مهاجم پیکان رخ داد که داور به نادرست پنالتی به نفع پیکان اعلام نکرد به هر حال اگر این پنالتی گرفته می شد شاید نتیجه دیگری رقم می خورد.

بهروان درباره اینکه پیکانی ها بیان کردند که وی با فرهاد کاظمی مشکل دارد، گفت: من با کاظمی مشکلی ندارم. همچنین احترام ویژه ای برای کاظمی قائل هستم و آرزوی موفقیت درحرفه اش را دارم.

**مربیان باید به روز شوند

بهروان درموردعملکرد سازمان لیگ برتر گفت: ما تمام تلاشمان را کردیم تابه نحو احسن بازیهای لیگ برترو دسته یک رابرگزار کنیم، همچنین ازهمه اهالی فوتبال تقاضا داریم که این نقاط ضعف سازمان لیگ برتر را به ما گوشزد کنند تا فصل آینده با برطرف کردن نقاط ضعف بازیهای لیگ را برگزارکنیم.

رئیس کمیته مسابقات لیگ تصریح کرد: ما اواخر بهمن ماه برنامه یکساله را نوشتیم. براین اساس در این برنامه بازیهای تیم های ملی بزرگسالان و زیر ۲۲ سال و جام ملتهای آسیا را گنجاندیم و بازیهای تیم ملی هم در آن برنامه لحاظ کردیم.

وی درادامه اظهارداشت: به هر حال ما تمام سعی مان برای برگزاری مناسب بازیها انجام دادیم. یک بخش مربوط به خودباشگاه ها است که استاندارد هایشان را بالا ببرندو نقطه نظرات AFC را اجرا کنند.

بهروان بیان کرد: لیگ ۱۶ تیمی باعثجذابیت و حساسیت بازیها در بالا و پایین جدول شده است. تیمها باید بار فنی شان را بالا ببرند و مربیان هم باید به روز شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین مدیران به آموزش نیاز دارند تا با شیوه های نوین درآمدزایی آشنا شوند.

وی درباره جوانگرایی درلیگ چهاردهم گفت: قوانین نقل و انتقالات را قراراست اصلاح کنیم تا فرصت را به جوانها دهیم، به نظرم جوانگرایی باید با شیب ملایم باشد و به صورت چکشی نباشد.

وی تصریح کرد: اگر جوانگرایی صورت گیرد آن وقت درلیگ ۱۶ تیمی ۲۰ تا پدیده خواهیم داشت نه مثل الان که ۲ تا پدیده داشتیم، به هرحال ماتمام تلاشمان رامی کنیم تا میانگین سنی بازیکنان را پایین بیاوریم تا لیگ پویا شود.

وی درباره تأخیر در زمان فصل نقل و انتقالات بیان کرد: ما هنوز در فروردین ماه هستیم و وقت زیادی برای فصل نقل و انتقالات داریم. ما قانون جدید نقل و انتقالات را به هیئت رئیسه دادیم و پس از تصویب توسط این هیئت آن را اجرا می کنیم.

وی درباره طرح جدید سازمان لیگ برتر درنحوه انتخاب اعضای هیئت مدیره بیان کرد: ما طرحی را دنبال می کنیم تا مدیرانی که در رأس تیمها قرار می گیرند تخصص داشته و دارای برنامه باشند.

بهروان بیان کرد: هر کسی که مدیریت تیم می شود بایداثر وجودی مثبتی داشته باشد، همچنین شرایط ویژه برای اداره کردن یک تیم داشته باشد. مدیران ما بایدنگاه فوتبالی داشته باشند و برنامه محور باشند، همچنین اعضای هیئت مدیره باید رویکرد فرهنگ ساز داشته باشند و بتوانند مؤثر و مفید باشند.

وی درباره شفاف سازی قرارداد ها در فصل بعد گفت: به طور حتم قرارداد ها باید شفاف از سوی تیمها اعلام شود. بر این اساس تیمها باید بر اساس بودجه شان عمل و درطول یکسال هزینه هایشان را برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین