|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۲۰

وزیر نفت نباشد ما هم نیستیم!

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: ما به دنبال قهرمانی لیگ برتر بودیم که البته گرفتن سهمیه هم ما را راضی می کند.

یحیی گل محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص بنری که گفته می شود بعد از بازی نفت و سپاهان در ورزشگاه فولاد شهر رونمایی شده و باعثناراحتی او و بازیکنان نفت شده گفت: این حرف ها چیست که می زنند؟

اگر پلاکارد یا بنری به ورزشگاه آوردند و در آن از وزیر نفت تشکر کرده اند که مشکل خاصی نیست چرا که اگر وزیر نفت نباشد ما هم نیستیم پس چرا باید از این موضوع ناراحت شوم؟ من بعد از آن بازی هم به کرمانشاه رفتم تا به خانواده ام سر بزنم چرا که یک سال سخت کاری اما بی حاشیه را پشت سر گذاشتم و الان هم به حرف کسی کاری ندارم و نمی دانم این شایعه قهر من زائیده فکر چه کسی بوده است.

وی ادامه داد: نفت تهران تیم بی حاشیه ای است که روی پای خودش ایستاده و باز هم تأکید می کنم که اگر وزیر نفت نباشد ما هم نیستیم. بازیکنان من در طول لیگ سیزدهم مردانه و شجاعانه جنگیدند و با یکدلی موفق شدند سهمیه آسیایی بگیرند. حال من نمی دانم این شایعات برای چه ساخته شده و هدف شان از این حرف ها چیست. ما کار خودمان را می کنیم و این مردم هستند که باید به ما نمره بدهند و من به حرف مغرضان کاری ندارم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران افزود: هیچ قهری در کار نیست و من هم هیچ واکنشی به آن بنر نداشتم چرا که در طول بازی همه حواسم به بازی بود و پس از آن هم از نتیجه نگرفتن تیمم ناراحت بودم اما جا دارد که از مسئولان باشگاه نفت تشکر کنم که شرایط خوبی برای ما در لیگ امسال به وجود آوردند.

گل محمدی در پاسخ به این سؤال که گفته می شود او پس از بازی با سپاهان با لباسی قرمز رنگ که به پیراهن پرسپولیس شبیه بوده ورزشگاه فولاد شهر را ترک کرده، اظهار داشت: من برای هر بازی لباس جدایی می پوشم و دلیلی ندارد که کسی بخواهد روی این موارد مانور دهد، این موضوع کاملاً بی ربط است و چیز خاصی نیست که بخواهم ذهنم را درگیر آن کنم. ما به دنبال قهرمانی لیگ برتر بودیم که البته گرفتن سهمیه هم ما را راضی می کند.

وی در پایان افزود: متأسفانه شایعه کردند که من خداحافظی کردم و از نفت رفتم اما باید بگویم که این طور نبوده و من پس از بازی با بازیکنان روبوسی کردم و به دیدار خانواده ام رفتم اما نمی دانم منظور آقایان از این مسائل چه بوده است.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر

پربیننده ترین