|
|
کدخبر: ۱۵۹۸۲۲

جای مدال طلای بازی های آسیایی در افتخارات والیبال ایران خالی است

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: درخواست مسئولان کمیته ملی المپیک درست است، اما در حال حاضر ما هم تصمیم نداریم تیم " ب " را به بازی های آسیایی اعزام کنیم.

امیر خوش خبر در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: تمرینات سطح و شرایط خوبی دارد و چورا عملکرد تک تک بازیکنان را زیر نظر دارد. من هم به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال این روزها به سفارتخانه ها می روم تا اردو و مسابقه بازیکنان تیم ملی با مشکل روبرو نشود.

وی ادامه داد: این روزها به سفارت خانه کشورهای بلغارستان، صربستان، ایتالیا، لهستان و برزیل می روم تا بتوانم شرایط را برای تیم ملی فراهم کنم و مشکلات احتمالی را برطرف کنم. مشکل لیگ جهانی همین کارهاست که باید کم کم به آن عادت کنیم. سعی می کنیم تا آخر هفته کارها را انجام دهیم تا بازیکنان به راحتی بتوانند کارهای خود را انجام دهند.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران در مورد اینکه گفته شده تیم ملی " ب " به بازی های آسیایی اعزام خواهد شد و این امر موجب ناراحتی مسئولان کمیته ملی المپیک شده است، خاطرنشان کرد: درخواست مسئولان کمیته ملی المپیک بجا و درست است؛ ما هم تصمیم نداریم تیم " ب " را به این مسابقات اعزام کنیم. ما ترکیبی از بازیکنان اصلی و " ب " را به کره جنوبی می فرستیم. قانون جدیدی که مسئولان کنفدراسیون والیبال آسیا تصویب کرده اند کمی کار را برای ما راحت می کند.

خوش خبر در خصوص قانون مصوب شده، افزود: قرار شده تیم های آسیایی که در مسابقات قهرمانی جهان لهستان حضور دارند(ایران، چین و کره جنوبی) از مرحله دوم بازی های آسیایی کار خود را آغاز کنند. به این ترتیب در مرحله اول که تیم های درجه سوم آسیا حضور دارند، ما حضور نخواهیم داشت و کارمان را از دور دوم آغاز می کنیم.

وی گفت: والیبال ایران مدال طلای بازی های آسیایی را در کارنامه خود ندارد و بازیکنان هم دوست دارند این عنوان را به افتخارات والیبال ایران اضافه کنند و انگیزه بالایی دارند؛ اما از طرفی نمی خواهیم تیمی که در مسابقات قهرمانی جهان حضور دارد را تضعیف کنیم، چراکه آن مسابقات هم بسیار مهم است. قطعاً زمانی که کواچ به ایران بیاید این موضوع را با وی مطرح می کنیم و نظر وی را هم جویا خواهیم شد.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر