|
|
کدخبر: ۱۶۰۵۴۹

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال

خبرگزاری تسنیم: مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال از فردا(یک شنبه) با رویارویی قدرت های این فصل آغاز می شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، جدال قدرت های لیگ برتر بسکتبال از فردا در سالن آزادی و سالن اندیشه بندرامام برای رسیدن به فینال آغاز می شود. سرمایه گذاری و نتایجی که ۲ تیم مهرام و پتروشیمی بندرامام در طول لیگ کسب کردند نشان می داد که هدف شان حضور در فینال است و ۲ تیم دانشگاه آزاد و ذوب آهن نیز پله پله خود را به نیمه نهایی رساندند.

در این مرحله پتروشیمی میزبان ذوب آهن است و مهرام در تهران از دانشگاه آزادی که به تازگی صاحب یک سالن اختصاصی شده پذیرایی می کند. پتروشیمی تیم بدون شکست لیگ است و با اتکا به ستاره های داخلی و بازیکنان خارجی خود به هیچ وجه قصد ندارد جام قهرمانی را از دست بدهد.

برنده بازی ۲ تیم مهرام و دانشگاه آزاد با توجه به سابقه دیدارهای ۲ تیم اما قابل پیش بینی نیست. بازی اول آنها در مرحله گروهی با نتیجه ۶۵ بر ۸۰ به سود مهرام و بازی دوم آنها با حساب ۷۳ بر ۶۹ به نفع دانشگاه آزاد تمام شد اما با اضافه شدن حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی از مرحله پلی آف، تمام معادلات به سود مهرام تغییر کرد.

بازی های مرحله نیمه نهایی به صورت ۳ پیروزی از ۵ برگزار می شود. تیم های مهرام و پتروشیمی بندر امام به خاطر کسب رتبه بالاتر در دور دوم مسابقات میزبانان ۲ بازی اول این مرحله خواهند بود.

برنامه دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ بسکتبال به شرح زیر است:

بازی اول، یک شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۶
پتروشیمی بندر امام - ذوب آهن، سالن اندیشه بندر امام
مهرام - دانشگاه آزاد، سالن آزادی

بازی دوم، دوشنبه اول اردیبهشت ۱۳۹۳
مهرام - دانشگاه آزاد، سالن آزادی، ساعت ۱۵:۳۰
پتروشیمی بندر امام - ذوب آهن، سالن اندیشه بندر امام، ساعت ۱۶

بازی سوم، پنج شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
ذوب آهن - پتروشیمی بندرامام، سالن ملت اصفهان، ساعت ۱۶
دانشگاه آزاد – مهرام، سالن دانشگاه آزاد، ساعت ۱۶

بازی چهارم، جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
ذوب آهن – پتروشیمی بندر امام،، سالن ملت اصفهان، ساعت ۱۶
دانشگاه آزاد – مهرام، سالن دانشگاه آزاد، ساعت ۱۶

بازی پنجم، دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
پتروشیمی بندر امام - ذوب آهن، سالن اندیشه بندر امام، ساعت ۱۶
مهرام - دانشگاه آزاد، سالن آزادی، ساعت ۱۶

بازی رده بندی به صورت ۲ پیروزی از ۳ مسابقه برگزار می شود. در این مرحله میزبان بازی اول و سوم با تیمی است که در مرحله دوم جایگاه بهتری داشته باشد در صورتی که ۲ تیم راه یافته به بازی رده بندی جایگاه برابری در مرحله دوم کسب کرده باشند حق میزبانی با تیمی خواهد که جایگاه بهتری در مرحله مقدماتی داشته باشد. در مورد تعیین میزبانی، تاریخ برگزاری و تعداد مسابقات بازی فینال ۲ تیمی که به مرحله فینال راه پیدا می کنند، تصمیم گیری خواهند کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر