|
|
کدخبر: ۱۶۰۵۵۰

خبرگزاری تسنیم: فشار عصبی شکست های متوالی بارسلونا در ۲ هفته اخیر سرانجام فوق ستاره بارسلونا را از کوره به در برد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، باخت برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا و حذف از این رقابت ها و قبول شکست برابر گرانادای قعر جدولی در هفته سی وسوم لالیگا با شکست در ال کلاسیکوی فینال جام حذفی اسپانیا همراه شد تا بارسلونا ۲ هفته از بدترین هفته های تاریخ خود را تجربه کند و در آستانه ثبت فصلی بدون جام(برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ تا کنون) در تاریخ خود باشد.

به گزارش نشریه مارکای اسپانیا، ۳ شکست پی درپی در سه تورنمنت مختلف که در تاریخ بارسلونا بی سابقه بوده، سبب شده است موج گسترده ای از نارضایتی در میان هواداران کاتالان ها به وجود آید و به همین دلیل بود که یکی از آنها ۲ شب پیش در فرودگاه بارسلونا بی رحمانه شروع به توهین به لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسا کرد.

مسی که معمولاً از جنجال فراری است و شخصیتی آرام دارد این بار نتوانست خودش را کنترل کند و برگشت تا پاسخ هواداران اهانت کننده را بدهد. مسی با به کار بردن الفاظی همچون «تو یک احمقی» و «دهانت را ببند و از اینجا گم شو» هوادار شاکی بارسلونا را خطاب قرار داد تا ثابت شود تحت فشار روانی زیادی قرار دارد.

کورسوی امید بارسلونا برای رخ دادن معجزه در لالیگا و بازگشت به صدر جدول در ۵ هفته باقیمانده در این رقابت ها در حالی است که با اتلتیکومادرید ۸۵ امتیازی ۷ امتیاز فاصله دارد و با رئال مادرید رده دومی یک امتیاز.

انتهای پیام /

ارسال نظر