|
|
کدخبر: ۱۶۲۵۹۱

گزارش تمرین استقلال

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب ۱۲ بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در حالی برگزار شد که آبی پوشان در غیاب ۱۳ بازیکن خود تمرینات را پیگیری کردند.

مهدی رحمتی، کبه، غلام نژاد، نظری، اکبرپور، نیکبخت، جمشیدیان و مبعلی به همراه چهار بازیکن ملی پوش این تیم که به آفریقا سفر کرده اند در تمرین امروز غایب بودند و تنها سیدحسین حسینی، عمران زاده، نوری، قاضی، برهانی، اولادی و باصفا سرشناس ترین چهره های حاضر در تمرین بودند. تونی کاروالیو که در تمرین روز گذشته مصدوم شده بود امروز با لباس شخصی در لحظات پایانی تمرین در زمین شماره دو حضور پیدا کرد.

*ایمان مبعلی به دلیل بیماری فرزندش و با هماهنگی با کادر فنی تیم استقلال در تمرین امروز شرکت نکرد. مجید غلام نژاد و جمشیدیان آسیب دیده هستند اما دکتر نوروزی که در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت برای دقایقی با قلعه نویی در خصوص بازیکنان مصدوم این تیم صحبت کرد.

سرمربی تیم استقلال وقتی فهمید تنها دو بازیکن این تیم آسیب دیده هستند بسیار ناراحت شد و البته در خصوص غیبت این بازیکنان سکوت کرد.

*ساموئل که روز گذشته در تمرین شرکت نکرد، عصرامروز پس از حل مشکلش و جلسه با مدیرعامل باشگاه استقلال به محل تمرین آمد. البته این بازیکن با ۴۵دقیقه تأخیر به ورزشگاه آزادی رسید و تنها به دویدن دور زمین پرداخت. کبه مهاجم سیه چرده استقلال نیز که بعد از اتفاقات بازی با الجزیره امارات مورد غضب قلعه نویی قرار گرفته است در تمرینات این تیم حاضر نیست و جالب اینجاست که هیچیک از مسئولان استقلال از این مهاجم خبری ندارند.

*امیر قلعه نویی در تمرین امروز آبی پوشان باز هم با لباس شخصی حاضر شد و امور تاکتیکی را به کریم بوستانی و ستار همدانی سپرد. وی برای دقایقی با شاهرخ بیانی، میرشاد ماجدی، منصور پورحیدری و دین محمدی به گفت وگو پرداخت.

*بازیکنان تیم استقلال وقتی برای استارت تمرین دور یکدیگر جمع شدند با خنده به یکدیگر می گفتند برای بازی روز چهارشنبه فکر می کنم باید از خبرنگاران حاضر در تمرین در ترکیب استقلال استفاده کنیم! آنها امروز باز هم در مورد لیست منتشر شده از سوی وزارت ورزش صحبت می کردند و مدعی بودند بعد از انتشار لیست دیگر هیچکس به آنها کاری ندارد و معلوم نیست تکلیف آنها چه خواهد شد.

*تمرین امروز آبی پوشان شامل دویدن دور زمین، گرم کردن بدن ها زیر نظر حاج قاسم و فوتبال در نیمی از زمین بود که بازیکنان در قالب دو گروه سبز و آبی آن را پشت سر گذاشتند.

*سیدحسین حسینی روز چهارشنبه دروازه بان استقلال مقابل الریان خواهد بود با روحیه ای بالا در تمرین حضور داشت. حمید بابازاده نیز تمرینات سفت و سختی را با وی انجام داد و جالب است که گلر استقلال از مسئول تدارکات این تیم خواست پیراهنی مشکی برای بازی روز چهارشنبه بپوشد.

تعداد اندکی از طرفداران استقلال در تمرین امروز نگران فصل آینده این تیم بودند و همچنان در خصوص ماندن قلعه نویی و جذب بازیکنانی جدید صحبت می کردند. این در حالی است که وضعیت آبی پوشان هنوز برای فصل آینده مشخص نیست.

با توجه به اینکه آبی پوشان تا ظهر امروز نتوانسته بودند هتلی برای محل اقامت تیم پیدا کنند بازیکنان از یکدیگر سؤال می کردند آیا تیم فردا تمرین خواهد داشت یا قرار است روز چهارشنبه آنها مستقیماً از خانه های خود به ورزشگاه بروند.

مسئولان تیم استقلال هنوز نتوانسته اند هتلی برای محل اقامت بازیکنان پیدا کنند و به همین دلیل این موضوع برای کادر فنی ایجاد دردسر کرده و آنها نمی دانند آیا فردا برای بازیکنان تمرین بگذارند یا خیر؟ این در حالی است که معمولاً بعد از آخرین تمرین پیش از بازی اعضای یک تیم راهی اردوی پیش از بازی خواهند شد.

دیدار تیم های استقلال و الریان قطر روز چهارشنبه از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر