|
|
کدخبر: ۱۶۲۶۵۲

لیگ قهرمانان آسیا

خبرگزاری تسنیم: آخرین دیدارهای نمایندگان ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا(چهارشنبه) برگزار می شوند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، استقلال در تهران میزبان الریان قطر است و فولاد در عربستان به مصاف الفتح می رود. دو دیداری که نتیجه اش بی تاثیر و خنثی است. استقلال از گردونه رقابت ها کنار رفته و فولاد هم که به عنوان تیم صدرنشین صعودش قطعی شده و تنها برای اثبات شایستگی هایش به میدان خواهد رفت.

استقلال - الریان قطر(ساعت ۲۱)

استقلال با ۴ امتیاز در رده سوم گروه A ایستاده و الریان هم با ۳ امتیاز قعرنشین است. هر ۲ تیم در هفته پنجم به ترتیب با شکست مقابل الشباب عربستان و الجزیره امارات حذف شان قطعی شده و این دیدار تنها یک بازی برای دفاع از اعتبار هر یک از این تیم ها در آسیاست. استقلال ناباورانه دیدار رفت مقابل الریان را واگذار کرد، تیمی که حتی در لیگ ستارگان قطر هم سقوط کرد و با اوضاعی نابسامان در میان انبوهی از انتقادات هوادارانش به تهران خواهد آمد.

استقلال برای این بازی ۴ بازیکن ملی پوش خود را در اختیار ندارد و بازیکنان مصدوم به دغدغه قلعه نویی تبدیل شده اند. استقلال با اینکه بی انگیزه است اما بازیکنانش در این آخرین دیدار به دنبال اثبات خود هستند با این وجود الریان هم با توپ پر قصد دارد مرهمی بر زخمش در فصلی تلخ بگذارد.

سرنوشت الریان تلخ تر از استقلال بوده اما هر ۲ تیم در دیداری که آخرین بازی فصل استقلال هم محسوب می شود تنها برای دفاع از اعتبار خود به میدان می روند.

الفتح عربستان - فولاد(ساعت ۲۱:۴۵)

فولاد در این گروه ۱۱ امتیازی است. این تیم با برتری در دیدار مقابل الجیش صدرنشینی خود را هم قطعی کرد و حتی شکست مقابل الفتح خدشه ای به صعود مقتدرانه فولاد وارد نمی کند. با این حال دیدار تیم های ایرانی و عربستانی در خنثی ترین حالت ممکن هم حساس و نتیجه آن مهم است. فولاد قصد دارد نشان دهد شایستگی صدرنشینی گروه را داشته و البته الفتح هم نشان داده که چندان رقیب سرسختی نیست.

این تیم ۲ امتیازی هیچ بختی ندارد و به عنوان ضعیف ترین تیم عربستانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تنها برای دفاع از اعتبار خود به میدان می رود. فولاد با آنکه بختیار رحمانی، سوشا مکانی و مهرداد جماعتی را که همراه تیم ملی هستند، ندارد اما با گنجینه ای غنی از بازیکنان جوان و با انگیزه گام به این دیدار خواهد گذاشت. این بازی ساعت ۲۱:۴۵ آغاز خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر