|
|
کدخبر: ۱۶۳۰۳۲

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: متأسفانه در مسابقات باشگاه های آسیا با ناداوری روبه رو شدیم و اگر قضاوت ها عادلانه بود می توانستیم شرایط صعود را برای خود فراهم کنیم.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی با الریان قطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا با یکسری از جوان ها مقابل الریان به میدان می رویم.وی در ادامه افزود: با ۱۲ بازیکن در مقابل تیم الریان به میدان می رویم و فوتبال خود را به نمایش می گذاریم.

قلعه نویی ناداوری را دلیل اصلی عدم صعودش تیمش دانسته و تصریح کرد: اگر تیم استقلال در مسابقات باشگاه های آسیا با قضاوت عادلانه مواجه می شد به طور قطع هم اکنون در دیدار فردا به فکر صعود بود ولی این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: ناداوری باعثشد که ما نتوانیم شرایط صعود را برای خود به وجود بیاوریم.قلعه نویی تصریح کرد: از آقای ضرغامی، رئیس صداوسیما هم تشکر می کنم که در زمان مدیریتش مقداری از پول باشگاه ها از حق تلویزیونی را به تیم ها پرداخته است.

وی در مورد ماندن یا نماندن در استقلال در فصل بعد لیگ برتر اذعان کرد: من دو نکته را باید متذکر شوم یکی اینکه اگر استقلال قهرمان می شد از این تیم می رفتم و نکته دوم اینکه دوست دارم فصل آینده در استقلال بمانم و به این تیم کمک کنم.

قلعه نویی در خصوص وضعیت هیأت مدیره و مدیرعامل استقلال و شفاف سازی قراردادها گفت: من در صحبت هایی که در گذشته گفته ام، عنوان کردم شفاف سازی قراردادها خوب است و مردم از جریان قراردادها آگاه خواهند شد ولی این نباید فقط منوط به تیم های استقلال و پرسپولیس باشد بلکه باید رقم قرارداد تیم های دیگری همچون سپاهان، فجر، سایپا و سایر تیم های لیگ برتری هم اعلام شود.


سرمربی تیم استقلال تهران عنوان کرد: من خوشحالم که قراردادها منتشر شد همه دیدند که قرارداد من چقدر بوده است و همه به وضوح مشاهده کردند من چقدر پول می گیرم در واقع بعضی ها فکر می کردند من پول فراوانی دریافت می کنم در صورتی که چنین نبود هدف ما نباید قربانی کردن استقلال و پرسپولیس باشد.

وی با اشاره به بحثخصوصی سازی استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: شما باید نگاه علمی داشته باشید و با برنامه ریزی بهتر می توانید به موفقیت دو تیم بیاندیشید و هدفتان با این مطرح کردن بحثخصوصی سازی قربانی کردن سرخابی ها نباشد.

قلعه نویی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که دو تیم بزرگ پایتخت بتوانند ضمن کسب موفقیت در تمام جام ها، دل هواداران خود را به دست آورند و باعثعزت و سربلندی فوتبال کشورمان شوند.

انتهای پیام /

ارسال نظر