|
|
کدخبر: ۱۶۳۰۶۹

حاشیه دیدار ایران و موریکا سوالس

بازیکنان استقلال در جریان مسابقه تدارکاتی تیم ملی، در کنار زمین تست دادند.

به گزارشخبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان که نخستین اردوی تدارکاتی خارج از کشور خود برای آماده سازی در راه جام جهانی را در آفریقای جنوبی برگزار کرده است امروز در اولین دیدار تدارکاتی خود در این کشور به مصاف تیم رده سیزدهم جدولی لیگ برتر آفریقای جنوبی یعنی موریکا سوالس رفت.

نکته قابل توجه در این دیدار، آبی پوش بودن حریف کشورمان بود و این در حالی بود که شاگردان کی روش نیز برای مسابقه رنگ قرمز را انتخاب کرده بودند و تقابل دو تیم آبی و قرمز در این مسابقه تدارکاتی جالب توجه بود.

* ۴ بازیکن استقلال که دو شب پیش به اردوی تیم ملی ملحق شدند با دستور کی روش در کنار زمین به انجام تمرین مشغول شده و زیر نظر سایر اعضای کادر فنی تست دادند.

* با اعلام کادر فنی، به احتمال زیاد تیم ملی در دومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف کایزر چیفس، تیم دوم لیگ برتر آفریقای جنوبی خواهد رفت که از نکات جالب این تیم باشگاهی می توان به دوستی دیرینه سرمربی این تیم یعنی استوارت باکستر با کارلوس کی روش اشاره کرد که این ارتباط دوستانه باعثشده تا این تیم آفریقایی یکی از حریفان تدارکاتی ملی پوشان ایران در آفریقای جنوبی باشد.

بر همین اساس باکستر دو روز پیش در تمرینات تیم ملی حاضر شده و صحبت هایی را با کارلوس کی روش انجام داد.

نیمه اول نخستین دیدار تیم ملی ایران در اردوی آفریقای جنوبی، ۲ بر صفر به سود ملی پوشان ایران به پایان رسید.

ترکیب ایران در نیمه اول این دیدار به شرح زیر بود:

سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمدرضا خانزاده، احمد آل نعمه، مهرداد پولادی، قاسم حدادی فر، رضا حقیقی، محمدرضا خلعتبری، پیام صادقیان و رضا نوروزی

حدود ۳۰ تماشاگر از اولین بازی تدارکاتی ایران در آفریقای جنوبی دیدن کردند.

انتهای پیام / د

ارسال نظر