|
|
کدخبر: ۱۶۴۲۱۹

لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان به پیروزی رسید.

به گزارشخبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱ در دیداری تشریفاتی در تقریبا خالی ورزشگاه آزادی(۳۳۰ تماشاگر طبق اعلام بلندگوی در ورزشگاه حضور داشتند) به مصاف تیم الریان قطر رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود استقلال به پایان رسید، تا استقلال با یک برد پرگل با آسیا وداع کند. این آخرین بازی استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود. آبی پوشان بعد از این پیروزی بیشتر حسرت امتیازهای از دست رفته را خوردند.

امیر یاکوب داور مالزیایی مسابقه به محمد قاضی و کبه از استقلال و یونس یحیی و ابراهیم دامی از الریان کارت زرد نشان داد.

در دقیقه ۲۵ مسابقه خطای مدافعان الریان روی محمد قاضی یک پنالتی برای استقلال به ارمغان آورد که آرش برهانی ضربه پنالتی را از دست داد و ضربه برهانی را الریان مهار کرد و در برگشت هم برهانی نتوانست توپ را گل کند. آرش برهانی در این دیدار بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو بسته است.

آبی پوشان چهار ملی پوش خود را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی در اختیار نداشتند. خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، امیرحسین صادقی و آندرانیک تیموریان امشب در ترکیب استقلال حضور نداشتند.

در دقیقه ۳۳ ضربه آزادی ارسالی ایمان مبعلی را دروازه بان الریان مهار کرد.

در دقیقه ۳۹ ضربه سر حنیف عمران زاده را دروازه بان الریان به کرنر فرستاد. استقلال در نیمه اول حملات زیادی روی دروازه الریان انجام داد.

در دقیقه ۴۳ بازیکن الریان پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شدند که ضربه آنها از بالای دروازه آبی پوشان به اوت رفت.

در دقیقه ۴۴ مهرداد اولادی مصدوم شدو جای خود را به کبه داد.

در دقیقه ۵۵ سانتر ارسالی پژمان نوری به کبه در محوطه جریمه الریان رسید که این بازیکن هم با یک ضربه گل اول استقلال را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۰ ضربه ارسالی ایمان مبعلی را دروازه بان الریان به طور ناقص دفع کرد که توپ به محمد قاضی رسید و او با یک شوت گل دوم استقلال را به زیبایی به ثمر رساند و توپ به زیر طاق دروازه الریان خورد و وارد دروازه شد.

کبه در دقیقه ۷۴ با یک شوت از داخل محوطه جریمه گل سوم استقلال را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۲ فهد خلدان با یک شوت از داخل محوطه جریمه گل اول الریان را به ثمر رساند.

استقلال و الریان هر دو از گردونه رقابت ها حذف شده اند و این بازی حساسیتی برای دو تیم از نظر جدولی نداشت. البته کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم های برنده در هر بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۴۰ هزار دلار پاداش پرداخت می کند. الریان به لیگ دسته دوم قطر هم در این فصل سقوط کرده است.

در دیگر دیدار این گروه تیم الجزیره امارات به مصاف تیم الشباب عربستان رفته که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سودل الشباب به پایان رسید هر دو تیم از گروه صعود کرده اند.

*ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، قاسم قاموشی(از دقیقه ۹۲ بابک جباری)، احمد نعمت الهی، ایمان باصفا، ایمان مبعلی، ساموئل، مهرداد اولادی(از دقیقه ۴۳ کبه)، محمد قاضی و آرش برهانی

سرمربی: امیر قلعه نویی

انتهای پیام / خ

ارسال نظر