|
|
کدخبر: ۱۶۶۵۲۱

شهنازی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: مربی سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: کسی از تفکرات کواچ در زمین والیبال اطلاع درستی ندارد و این به سود والیبال ملی نیست.

ناصر شهنازی مربی سابق تیم ملی والیبال در مورد دومین حضور ایران در لیگ جهانی والیبال به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: بازی های خوب تیم ملی والیبال در لیگ جهانی سال گذشته به خاطر تمرین های مستمری و موثری بود که از پنجم فروردین با نظارت کامل ولاسکو آغاز شد. تیم ملی برای مقابله با قدرت های والیبال جهان به هماهنگی بالایی نیاز داشت چون بازیکنان ما از نظر انفرادی، تجربه به مراتب کمتری نسبت به حریفان خود داشتند. نقطه قوت ما در لیگ جهانی، کار گروهی و آن هم ناشی از تمرین های سخت و فشرده بود.

سرمربی فصل گذشته تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس ادامه داد: تمرین های تیم ملی برای لیگ جهانی ۲۰۱۴، دیرتر از سال گذشته و البته بدون حضور سرمربی شروع شد. در حال حاضر کسی از تفکرات کواچ در زمین والیبال اطلاع درستی ندارد. او دقیقا زمانی وارد ایران می شود که تیم ملی استرالیا برای انجام بازی های دوستانه وارد تهران شده است و این به سود والیبال ملی نیست.

شهنازی گفت: با این حال من معتقدم که فدراسیون با علم و آگاهی کامل به این شرایط اقدام به عقد قرارداد با کواچ کرده است. از طرفی رسیدن کواچ و تیمش به فینال سری A۱ ایتالیا برای ایران یک تبلیغ مثبت به حساب می آید و روحیه ملی پوشان را بالا می برد ولی در مقابل عدم حضور کواچ در کنار تیم ملی به سود ما نیست. علاوه بر این پس از بازی های خوب تیم ملی در میادین بین المللی، توقعات مردم بسیار بالا رفته و آنها حداقل انتظار بازی هایی مثل سال گذشته را دارند و این توقعی کاملا منتطقی است. من آرزوی بهترین ها را برای تمام رده های سنی والیبال ایران دارم و امیدوارم که شرایط سخت حاضر توسط فدراسوین والیبال مدیریت شود.

دیدارهای تیم ملی ایران در لیگ جهانی والیبال از ۹ خرداد با بازی مقابل ایتالیا شروع می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر